Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Siim Pulst
Siim Pulst

Tuleviku peatreener Rait Oja ja Kaimar Saag. Foto: Viljandi Tulevik Facebook

Tartu Tammeka U21 võistkond oli lähedal, et kindlustada 33. voorus Esiliiga B tiitel, aga Kaimar Saagi hiline viigivärav jättis selle veel ootele.

Robin Mathias Müür viis Tammeka avapoolaja lõpus juhtima ning alates 55. minutist said nad nautida ka arvulist ülekaalu. Sellest hoolimata seadis Saag 82. minutil tabloole viiginumbrid.

Et Nõmme Kalju U21 ei suutnud TJK Legioni vastu 1:1 viigist enamat, siis vajas Tammeka liigavõidu kindlustamiseks vaid ühte võitu. Tänaste viikide järel edestavad aga Tammeka noored Kalju omi kolm vooru enne hooaja lõppu kaheksa punktiga.

Legion võitleb samal ajal Kaljuga teise tabelikoha pärast, mis viiks nad koos Tammeka noortega Esiliigasse. Nende vahe jäi kahepunktiliseks.