Kas Contele lüüakse hingekella? Watford mattis Chelsea kuue jala sügavusele maha (vaata väravaid!) (4)

Premier League'i tänases ainsas kohtumises löödi kaheksa minutiga neli väravat, nendest kolm skooris Watford ning Chelsea šokk-kaotus võib päädida peatreeneri Antonio Conte vallandamisega.

Juba pooltunni järgselt pidi Chelsea jätkama kümne mehega, sest teise kollase kaardi võttis endale poolkaitsja Tiemoue Bakayoko. Enne poolajavilet teenis Watford penalti, kui puurilukk Thibaut Courtois tuli väravast välja ning niitis vastaste mängija oma trahvikastis maha. Kordusest aga on näha, et puude oli pea minimaalne või olematu.

Vanameister Troy Deeney realiseeris penalti ja kodutiim läks poolajapausile eduseisus. Kaheksa minutit enne normaalaja lõppu suutis Eden Hazard mängu viigistada, kuid siis algas Watfordi kuulipilduja valang - kuue minutiga skooriti kolm korda ning viimase naela Chelsea kirstu lõi Juventuse eksmängija Roberto Pereyra.

Chelseale oli see teine häving järjest, kui eelmises voorus saadi koduväljakul Bournemouthilt šokeeriv 0:3 kaotus.

Watford - Chelsea 4:1 (1:0)
42. pen. Troy Deeney, 84. Daryl Janmaat, 88. Gerard Deulofeu, 90. Roberto Pereyra - 82. Eden Hazard

Eemaldamine: 30. Tiemoue Bakayoko (Chelsea)