Kogu Unitedi ründav nelik skooris, pöörates kaotusseisu suureks võiduks (0)

Manchester Unitedi kogu ründav nelik - Mason Greenwood, Marcus Rashford, Anthony Martial, Bruno Fernandes - sai vähemalt ühe tabamuse kirja ning United alistas Premier League'is Bournemouthi 5:2.

Esimesena skooris 16. minutil Bournemouth, kui Junior Stanislas lükkas palli Harry Maguire'i jalge vahelt läbi ja virutas terava nurga alt võrku.

Greenwoodi tabamus ja Rashfordi penalti pöörasid seisu teistpidi ning avapoolaja lõpus saatis Martial 20 meetrilt ilusa löögi latipuutega tagumisse nurka - 3:1. Sellega sai Martialist esimene Premier League'i mängija, kes on löönud aastal 2020 kõikide sarjade peale kümme väravat.

Teiseks poolajaks sisse vahetatud Eric Bailly tegi kohe poolaja esimestel minutitel kohtumise põnevamaks, sest võttis oma karistusala joonel tagasisöödu käega maha ja kinkis Bournemouthile penalti, mille Joshua King realiseeris.

Peagi saatis Bournemouth veelkord palli võrku, aga see värav tühistati suluseisu tõttu. Seejärel läks United oma teed - Greenwood rammis veel ühe palli ristnurka ja Bruno Fernandes kõmmutas 59. minutil otse karistuslöögist lõppseisu tabloole.

Samal ajal teenis Leicester City lõpuks oma esimese koroonapausi-järgse võidu, alistades teise poolaja väravatest Crystal Palace'i 3:0. Jamie Vardy sai kirja kaks tabamust ja jõudis oma sajanda Premier League'i väravani.

Manchester United - Bournemouth  5:2 (3:1)
29., 54. Mason Greenwood, 35. pen. Marcus Rashford, 45+2. Anthony Martial, 59. Bruno Fernandes - 16. Junior Stanislas, 49. pen. Joshua King

Leicester City - Crystal Palace  3:0 (0:0)