Liidrilt sauna saanud Lootose treener: Kalevi ja Flora vastu võid unes näha, et punkti saad, aga reaalsus on midagi muud (0)

Põlva Lootose peatreener Kaido-Meinhard Kukli. Foto: Soccernet.ee

Naiste Meistriliiga viienda vooru viimases mängus sai Põlva Lootos väravateta lõppenud avapoolaja järel tiitlikaitsjalt FC Floralt 0:6 kaotuse. Lootose peatreener Kaido-Meinhard Kukli tõdes, et punkte võis sellest mängust loota vaid unes.

"Tugevam võttis oma. See oli selgelt näha," ütles Kukli mängujärgses intervjuus Soccernet.ee-le. Lootos oli hooaega alustanud kolmest mängust seitsme punktiga, ent eelmises voorus kaotati Kalevile 1:6 ja nüüd saadi suur kaotus Floralt. "Nädal tagasi läks esimene poolaeg täiesti nihu. Nagu üldse ei mänginud. Täna oli esimesel poolajal õnne ka, aga tüdrukud mängisid südikalt. Teisel poolajal nägite isegi, et klassivahe on suur."

"Oli paar momenti, kus oli õnne ka, kus Flora lõi keskele ja väravavahile pihta, aga tüdrukud jooksid ja rabelesid. Minu jaoks oli parem mäng kui nädal tagasi," ütles ta ja lisas, et teise poolaja kiire värav murdis naiskonna. "Kui sulle üks ära tuleb, siis läheb mott maha."

Kokkuvõttes on Kukli aga senise viie vooru jooksul nähtuga rahul: "Mina olen küll rahul. Arvan, et mängijad on ka rahul. Sel aastal oli start väga hea. Tallinna Kalevi ja Flora vastu võid unes näha, et sa punkti saad, aga reaalsus on midagi muud."

Flora naiskonna peatreener Aleksandra Ševoldajeva tõdes mängujärgses intervjuus, et väravateta avapoolaja järel paanikat neil ei tekkinud: "Mäng oli enam-vähem meie kontrolli all. Ka need momendid, mis esimesel poolajal tekkisid, olid okeid. Oleks võinud ja pidanud neid rohkem tekitama.

Veits uimane oli [mäng] ja ei saanud häid kombinatsioone. Mängijad ei leidnud üksteist õigel ajal üles. Ajastus oli veidi mööda. Vaheajal rääkisime põhimomendid ära. Üldpildis polnud midagi hullu. Teisel poolajal sujus mäng paremini.

Meil on palju tegemist sellega, et oma eesmärkidest ja ülesannetest kinni hoida. Selle kõrvalt ei jää aega muude asjadega tegeleda. Kogu aeg mäng käib. Kui tegeled millegi muuga, magad midagi maha. Esimesel poolajal mõned momendid magasime maha. Aga ei minul - ja usun, et ka mängijatel - paanikat ei olnud."

Vaata täispikkasid intervjuusid alates 1:53:30: