Liiga parima ründekolmikuga Hellas Verona liigub eurokohale lähemale (0)

Gianluca Caprari (number 10) lõi liigahooaja kaheksanda värava. Foto: Scanpix / Stefano Nicoli / imago images

Koduväljakul mänginud Hellas Verona pööras Itaalia kõrgliiga 23. vooru avamängus 0:1 kaotusseisu Bologna vastu 2:1 võiduks ja kerkis liigatabelis üheksandale kohale.

Verona jäi 14. minutil kaotusseisu, kui Riccardo Orsolini ülepuusalöök karistusala juurest maandus posti kõrval väravas. Verona lõi mõned minutid enne poolajavilet viigivärava, kui Gianluca Caprari suunas Darko Lazovici söödu kannaga väravasse. Võõrustajate kangelaseks kerkis vahetusest sekkunud Nikola Kalinic, kes lõi 85. minutil Verona võiduvärava.

Verona ründekolmik koosseisus Gianluca Caprari, Antonin Barak ja Giovanni Simeone on tänavusel liigahooajal löönud koguni 28 väravat - Simeone 12, Caprari 8, Barak 8.

Ühelgi meeskonnal Itaalia kõrgliigas ei ole nii resultatiivset ründekolmikut vastu panna. Verona on kokku löönud 42 väravat, mis on liigas paremuselt viies näitaja. Rohkem on sahistanud vaid Milano Inter (51), AC Milan (47), Rooma Lazio (46) ja Atalanta (44).

Väravamasinad on korralikult hakkama saanud ja Verona heitleb eurokoha nimel, sest 33 punkti annab praegu 20 meeskonna konkurentsis üheksanda koha. Viimane eurokoht jääb kahe punkti kaugusele. Kolmanda kaotuse järjest saanud Bologna on 27 punktiga 13. positsioonil.

Hellas Verona - Bologna 2:1 (1:1)