Liverpooli traditsiooniline pühapäev: Leicester kindlalt kotis, Jotalt rekord ja üks vigastatud mängija (1)

Vaatamata sellele, et Liverpooli eest on vigastatud pea pool algkoosseisust pluss mitmed varumehed, ei olnud neil probleemi koduplatsil Leicester Cityst jagu saamisega.

Leicester läks koondisepausile liidrina ja nende laatsaret polnud kaugeltki nii pikk kui Liverpoolil. Kuivõrd Liverpool oli Premier League'is Anfieldil võitmatu alates 2017. aastast ehk enne tänast 63 kohtumist, siis arvati, et see rekord võib reaalselt ohus olla.

Nii siiski ei läinud, sest vaatamata puudujatele, sai Jürgen Klopp platsile saata siiski arvestatava algkoosseisu ning universaal James Milner alustas seekord paremkaitses. Jonny Evansi üllatav omavärav tegi 21. minutil seisu heaks, Diogo Jota rekordiline tabamus juba väga heaks ning kirsi asetas tordile Roberto Firmino. 3:0 skooriga mäng lõppeski ja Jotast sai esimene Liverpooli mängija, kes on skoori teinud oma neljas esimeses Anfieldi liigamatšis.

Et Kloppi jaoks asi veelgi rutiinsem oli, siis ei saanud ju Liverpool üht mängu mööda saata nii, et keegi viga ei saaks. Seekord oli õnnetuks meheks Naby Keita, kes pidi platsilt lahkuma reievigastuse tõttu.

Liverpool - Leicester 3:0 (2:0)