Manchester United ronis Matici vägeva kauglöögiga kindlast kaotusseisust välja ja teenis võidu (video võiduväravast!) (0)

Nemanja Matic. Foto: Manchester Unitedi Twitter
Inglismaa kõrgliiga 29. voor lõppes eriti valusalt Crystal Palace'ile, kui ei suudetud koduväljakul 2:0 eduseisu hoida ja kaotati Manchester Unitedile 2:3.

Kohtumine algas Palace'i jaoks ideaalselt, sest juba 11. minutil viis Andros Townsend nad juhtima. Teise poolaja alguses mängiti pärast keskväljal teenitud viga pall kiiresti lahti ja mõni hetk hiljem oli Patrick van Aanholt Unitedi värava all, kes tegi seisuks 2:0.

Siit edasi algas aga Unitedi tagasitulek. 53. minutil said Jose Mourinho hoolealused nurgalöögi, kuid Chris Smalling saatis palli napilt väravast mööda. Paar minutit hiljem tegi inglane siiski vigade paranduse ja Unitedil oli värav kirjas. Kulus ligi 20 minutit, kui löögile pääses Alexis Sanchez, kelle teele saadetud pall tabas aga latti, kuid paraja segaduse sees suutis Romelu Lukaku seisu ikkagi viigistada.

Unitedi püüdlused sellest mängu kolm punkti korjata kandsid esimesel lisaminutil ka vilja. Umbes 30 meetri pealt pääses löögile Nemanja Matic, kes mänguvahendi kindlalt võrku saatis ja aitas oma tiimi taas tabelis teisele kohale.