Neidude U17 koondis jäi kodusel turniiril napilt medalita (0)

Tüdrukute U17 koondis osales nädalavahetusel Tallinnas toimunud rahvusvahelisel Reval Cup turniiril, kus kaheksa naiskonna konkurentsis saavutati neljas koht.

Grupifaasis teenis noortekoondis neli punkti ja teise koha, kindlustades pääsu poolfinaali. Alagrupis saadi kirja 5:0 võit Soome klubi FC Jänteva üle, viigistati 1:1 soomlaste FC Honkaga ja kaotati napilt 0:1 Läti esindajatele AFA Olainele.

Poolfinaalis kohtus koondis Soome võistkonnaga FC Espoo T04 ning pidi leppima 0:1 kaotusega. Seejärel liiguti edasi kolmanda koha mängule, kus ootas ees Valtti TB (Soome). Taas tuli tunnistada põhjanaabrite paremust, sedapuhku tulemusega 3:1 ning see tähendas neljandat kohta turniiril.

Esikoha teenis Läti klubi AFA Olaine, alistades finaalis FC Espoo T04 (Soome). Esinelikule järgnesid JK Tabasalu, FC Honka, JK Tallinna Kalev ja FC Jänteva.