Neli väravat löönud Lehter vedas Elva võiduni, Tulevik napsas tabeliliidrilt punkti (lisatud galerii!) (0)

Elva teenis Esiliigas suure võidu, kui kodus alistati Devid Lehteri neljast väravast Ida-Virumaa Alliance 4:0. Tabeliliider Tallinna Levadia U21 leppis võõrsil 1:1 viiki Viljandi Tulevikuga.

Lehter lõi neljast väravast kaks esimesel ja kaks teisel poolajal. Ta duubeldas oma selle hooaja väravatearvet, sest eelmiste mängudega oli Lehteril kirjas neli väravat. Elva tõusis liigatabelis Harju Laagrist punktiga ette teisele kohale, aga Harjul on üks mäng varuks. Alliance on kaheksandal kohal, edestades ohutsooni üheksa punktiga.

Alliance'i lähim jälitaja Tulevik sai väärtusliku punkti. Rainer Peips viis Tuleviku teise poolaja alguses juhtima, aga Alex Dunitš viigistas kümmekond minutit enne lõpuvilet. Levadia noored lõpetasid mängu kümnekesi, sest Artur Voilenko sai 90. minutil punase kaardi. Levadia U21 edestab liigatabelis Elvat kolme punktiga.