Nõmme uskumatu eksimus aitas Nõmme liidrikohale, Flora U21 langes kolmandaks (1)

Karl-Romet Nõmme prohmakas andis trumbid juba kuuendal minutil Unitedile. Foto: Brit Maria Tael

Esiliiga uueks liidriks sai viie vooru järel Nõmme United, kes mängis avaminutite väravatest 2:0 üle Tallinna Flora U21 meeskonna.

Nõmmekad alustasid kohtumist väga intensiivselt ning lõid väravad kurioossel kombel ära juba esimese kuue minutiga. Mõlema tabamuse autoriks oli 16-aastane ründemängija Egert Õunapuu, kel sel hooajal Esiliigast viie mänguga kirjas lausa üheksa väravat. Mõistagi hoiab ta väravaküttide edetabelis ka liidrikohta.

Skoor avati kolmandal minutil, kui Õunapuu mängiti kena söödumängu tulemusel väravavaht Karl-Romet Nõmmega silmitsi ning noor ründeäss kõmmutas palli kõhklematult paremasse ülanurka. Seejärel möödus vaid kolm minutit ning eduseis sai duubeldatud.

Unitedi teisele väravale jääb töövõidu maigu asemel paraku eelkõige külge Flora lubamatu eksimuse oma. Nimelt pääses Õunapuu taas löögile ning kuigi löök ei tulnud eriti välja, vaid läks suhteliselt värava keskele, pudistas Nõmm selle imekombel käest ning pall veeres postipõrke abil väravasse.

Flora noori ei suutnud kaotusest päästa ka kaks talvist täiendust, tavapäraselt esindusmeeskonda kuuluvad Mihkel Järviste ja Tristan Koskor. Enne tänast liidripositsiooni hoidnud Flora jätkab nüüd kolmandal tabelireal.