Ootamatu käik: kaks U21 koondislast ja Kalju KTM-i on Floraga lepingu sõlminud, Kalju ähvardab FIFA-sse kaevata (57)

Frank Liivak tähistamas, taamal Sinjavski (vasakul) ja Pürg (keskel) nukrutsemas. Foto: Oliver Tsupsman

Nõmme Kaljust viimasel ajal koosseisust välja jäänud Vlasi Sinjavski ja Henrik Pürg on juba lepingu sõlminud FC Floraga, kirjutas Postimees.

"Henrik ja Vlasi võtsid Floraga ühendust ja ütlesid, et ei pikenda Kaljuga lepingut," rääkis FC Flora president Pelle Pohlak, kes kinnitas, et mängijatega on juba leping sõlmitud.

Miks aga otsustasid kaks Kalju põhimeest Hiiult Lillekülla kolida? "Mulle esitati tingimused ja tulevikuplaan, aga kuna lepingu lõppemise tõttu oli mul võimalik mujalt variante küsida, siis nii tegingi," selgitas Pürg.

Kuigi Flora nägemus on, et asi on vormistatud igati korrektselt, pole Kalju president Kuno Tehva sellega nõus. "Pürgi esitus 3:3 viigimängus Floraga (2. mai kohtumine, mis oligi viimane kord, kui Pürg Kalju eest mängis – toim) oli allapoole igasugust arvestust ja kui seejärel temaga arenguvestluse tegime, siis saime teada, et ta on otsaga Floras. Me oleme tuvastanud üleminekureeglites kirjas oleva kuue kuu klausli rikkumise ja arvan, et suudame seda ka tõestada," sõnas Tehva.

REKLAAM

Kaljul on põhimeestest nüüd alles vaid kaks KTM-i ehk Reginald ja Robert Kirss.

Kommentaarid

flora   •  
(85.253.137.***)
Mida kuradit flora ? kui muuga ei saa, siis võtame Kalju KTM-d ära
Fuuu   •  
(2001:1530:1000:5ba:43d.***)
Hea töö, kui konkurendist jagu ei saa, ostame üle :D ja siis eputame, kus meil on noortetöö, kõik koondislased meie taustaga
Sama   •  
(37.157.109.***)
Neil nagunii neid mehi vaja pole, aga no räpased mängud. Mängu ei saa, aga ära võtta võike ikka, sest konkurent...
Oeh   •  
(146.255.180.***)
Ega kõik mängijad lahkuvad klubist, kui mänguaega ei saa. Mis sa nühid seda pinki seal ja raiskad aeca. No mõelge ka ikka.
Lol   •  
(37.157.109.***)
Floras siis ei nühi pinki? Hea jutt
footboller   •  
(82.131.22.***)
Kahe esimese tolvani kommnetaarid näitavad ilmakalt, et noored mehed tegid õigesti, et tiblakalju ukse kinni lõid. Tehva toogu venemaalt parem mõned vasjad asemele. Mis nüüd siis ulguda, kui ei kõlvanud noorkoondislastele mänguaega anda.. Muide Floral toimib töö noortega tunduvalt paremini kui kaljus. Nii et ei maksa siin mullikesi ajada.
No see on täiesti..   •  
(91.129.107.***)
Kus tahaks alles ropendada. Mõelge kui Kalju, Flora ja Levadia oleks inimesed, siis kuidas te neid iseloomustaksite? Milline see Flora siis tegelikult on ikka? Kõik meediakanalid mis eesti vuttti kajastavad jõuavad mingit pidi ikka pohlakuni ja meedias on florast maalitud kui eeskujulik klubi. Aga Flora oleks inimesena ikkagi igavene tõbras. Nagu krdi natsi Bayern Munich. Tegelt ikka uskumatu lugu....
Rabelev Boriss   •  
(80.235.35.***)
Miks Kaljust lahkuda tahetakse? Mis puutub siia üleostmine!
Mida..   •  
(88.196.195.***)
..hala? Iga inimene on vaba oma valikutes ja kui mängudega ei saa ja tingimused klubis on kehvad võib igaüks oma töökohta vahetada.
PR   •  
(90.190.105.***)
Tehva tõesti ei oska meediaga ümber käia, milline rusikategavehklemine peale kaotust
footboller   •  
(82.131.22.***)
Ega see esimene kord ole kui kalju noored klubist minema kipuvad. Kaljukad otsigu probleemi enda juures, ärgu süüdistagu selles Florat.
just   •  
(217.159.191.***)
nõus. vabad sõlmima lepingut kellega tahavad. nad pole Kalju omand.
Miks!   •  
(80.254.154.***)
Lihtsam on ju süüdistada kui analüüsida kodust olukorda.
Lol   •  
(82.131.18.***)
Haha nice,
Pohlak   •  
(37.157.111.***)
......
ups   •  
(85.29.250.***)
Kui mängijad on klubi jaoks olulised, siis nad ei jõua oma lepingus viimasesse kuute kuusse ilma lepinguta
See solvumine saab olema suur ja vihane
E   •  
(37.157.105.***)
Kaljus noori ju ainult sōimatakse, mänguaega ei anta. Ōige otsus.
Henri   •  
(85.253.138.***)
Kaljust on häid noori läinud mitmeid, mis üllatus see peaks olema? Kalju poolehoidjana on muidugi kurb. Tehva ütles nüüd ka välja, et esinduse eest nad enam minuteid ei saa ja suvel minema ei lasta, järjekordne tõestus, et Kalju ei ole noorte jaoks hea koht. Sisuliselt on nii Pürg, kui Sinjavski saanud mängida vaid KTM reegli pärast, neid ei saa süüdistada mingis reetmises või muus säärases.
Si   •  
(82.131.8.***)
Edu mängijatele j a tugevat meelt klubidele, kuid https://www.transfermarkt.com andmetel on mõlemal leping kuni 31.12.2018, seega üle 6 kuu on veel lõpuni jäänud.
Paha lugu   •  
(2001:1530:1000:23c4:f8.***)
Pürg oli Kaljus algkoosseisus ja seda oli viimasel ajal ka Vlasiy. Väide, et nad ei saanud mänguaega ei pela kuidagi. Kuusk istub ka praegu Flora pingil, miks? Aland saadeti Pärnusse, miks? Ainsalu kord mängib, kord ei mängi, miks?

Mida arvavad sellest Flora oma noored, miks neid ei usaldata? Miks vaja Kaljust võõraid jalgpallureid omale tuua, miks?

Kas Flora tõesti arvab, et kui konkurents kaob, siis nende areng saab olema suurem? Need klubid vajavad üksteist kui õhku, kui Kaljut lõhutakse, lõhutakse ka iseennast. Ainult tasemel konkurents viib meie jalgpalli edasi!!!

HALB LÜKE!
Pealtvaataja   •  
(146.255.183.***)
Loen ja imestan. Parim magustoit on ikka teine eestlane ... väga nõme ühiskond. Ma ei ole jalgpalli inimene aga vaatan eemalt ja paha hakkab. Suur ja üllas ülessanne oleks arendada ja areneda aga kas tõesti ei saada aru et see ainult pidurdab kõike. Ja Flora kui platsil hakkama ei saa kas siis see on nüüd uus moodus kuidas konkurentide vastu võidelda. Absurd. Nii tee küll südameid ei võida ...
Ps   •  
(146.255.183.***)
Kuulge ... halloo mees nimega Pürg on ju kenasti saanud mänguaega Kaljus mis pingi nühkimisest te räägite siin....
Altvaataja   •  
(80.254.154.***)
Lõppkokkuvõttes on nagu poisid süüdi. Kui neid hinnatakse klubis vaid liiga KTM vajaduse järgi, siis on nagu nats vähe. Kas poistel polegi iseotsustamise õigust? Kui poisid küsivad uue lepingu järgi, siis nagu suht savi suhtumine klubi poolt! Justkui liigne. Kui mujalt pakkumist küsid, siis ei huvita! Kui lähed, siis suur pettus. Kalju funktsionärid peaks rohkem peeglisse vaatama enne kellegi süüdistamist!
Pealtvaataja   •  
(82.131.18.***)
Mida sa ajad :D
naljakoht   •  
(82.131.22.***)
Kalju klaköörid on siin kommentaariumis nagu kremli trollid, Oma mõistuse puudumisel jahuvad 'peremehe' ettenatud põhjendust 'Flora ei saa platsil hakkama ja seetüttu meelitab Kalju mängijaid üle'. Kas Kalju ise saab hakkama või? Miks siis Kalevile punkte kaotasite? Ja mis see Flora mitte 'hakkama saamine' puutub sellesse, et andekad noored lahkuvad pidevalt Kaljust? Loogiline, et Flora nopib nad üles.
Hipper   •  
(95.160.157.***)
Mõlemas pooled ju räägivad suht sama juttu, v.a ühes punktis, mis puudutab läbirääkimiste algust...kui see selgeks saab, siis saab edasi rääkida, et kas tehti sohki või ei osata noori hoida
räige jörr   •  
(82.131.117.***)
mängijad ISE uurivad, kas saaksid florasse ja kalju süüdistab florat meelitamises :D. tra kui koom. otsigu tõesti põhjuseid, miks noored tahavad nende klubist ära. see flora süüdistamine ja mängijate karistamine on ikka eriti narr.
Vaatleja   •  
(2001:1530:1000:23c4:f8.***)
Kalevile kaotati punkte kuna mängiti 10 mängijaga, üks vähemuses, see on jalgpall.

Kunagi oli natukene totram olukord kui Narvas Kalju 1:0 juhtis ja nende ainuke KTM staatuses noor, Erik Listmann vigastada sai ja selle reegli tulemusel mängiti terve teine poolaeg üks mängija vähemuses ja lõpuks kaotati 2 punkti kuna Narva suutis vähemuses mänginud Kalju vastu viigistada... Ma imestan, et juba, siis "ausa mängu" reegleid FIFAS ei arutatud.

Viimases Flora ja Kalju mängus mis lõppes seisuga 3:3 oli PÜRG kes alustas Flora vastu põhikoosseisus kohutav ja lõpuks vahetati ta ka põhjendatult välja, kuna kõik väravad löödi selgelt tema pealt.... Nüüd on, siis arusaadav miks, sest tegelikult oli tal Floraga juba leping taskus ja kuidas sa ikka oma uue leivaisa vastu hästi mängid.
Kui see ei ole inetu lugu, siis mis üldse selleks kvalifitseerub?

Kalju on Pürgi kõrgelt hinnanud, maksnud palka ja soovis ka lepingut pikendada, kuid hiljaks jäi, sest Flora oli juba ammu selle asja seljataga ära otsustanud ja Kalju riietusruumis istus mängija kes tegelikult sai klubist palka, aga oli juba konkurendi juures... VÕIMALIK VAID EESTIS!

Kalju ainuke viga seisnes selles, et usaldati oma poisse ja ei tuldud sellise sigaduse peale. Kuigi oleks võinud, sest märgid olid õhus ja sahinad käisid juba mitmeid kuid tagasi...

Elu on näidanud, et sellistes olukordades tuleb alati appi KARMA!
Mida külvad, seda lõikad. Eesti jalgpallile antud reaalsus kasuks kindlasti ei tule. See tuleks ära unustada kui halb unenägu ja Flora peaks oma uhkuse ja arogantsuse alla suruma ning asja viisakalt ära klaarima.
Räigele Jörrile   •  
(2001:1530:1000:23c4:f8.***)
Klubi kelle asutajad arendavad Eestis jalgpalli ja õpetavad kuidas peaks kogukonnad tekkima, oma kasvandikud oma klubi juures olema, erinevaid värve esindama ja kandma jne jne...

EI PEA IGALE SOOVIJALE JU JAH ÜTLEMA!

Ei vastus sellises olukorras on ka ju lahendus... Olgem ausad... Flora oleks pidanud ütlema aitäh, et soovite meile tulla, see on meile tunnustus, aga jääge oma klubi juurde, sest meil on omad Flora kasvandikud kellele me anname võimaluse ja kui te Kaljust lahkute, siis kellega me konkureerima hakkame ja kuidas meie areng peaks ilma konkurentsita toimuma?

See jutt on hale vabandus halvale olukorrale mis pole kindlasti juhus ja kui Flora fännid üldse midagi esindavad, siis antud küsimuses tahaks näha kuidas reeturlikkust omaks võetakse!!!
to Vaatleja   •  
(88.196.187.***)
Kas sa tunned neid poisse? Äkki on neil endal ka mingid soovid ja plaanid?
Vastus   •  
(2001:1530:1000:23c4:f8.***)
Tunnen küll jah, aga nii need meie tänapäeva noored kasvavad, rohkem füüri, lubadus koondisesse pääseda, kindel väljund läbi koondise välismaale pääseda ja Eesti parimad tingimused kus kõik ette ja taha ära tehakse - pole ime, et selliselle pakkumisele ei suudeta ei öelda.

6-12 kuuga koondisesse, loe ise... Austraalia poiss ütles sellisele asjale ei, Eesti noor ütleb jah!

https://m.sport.ohtuleht.ee/855241/intervjuu-maarjamaa-juurtega-jalgpallur-erik-paartalu-tagantjarele-vaadates-oleks-voinud-eesti-pakkumise-vastu-votta
Aadu   •  
(85.29.241.***)
Flora ei saa Kaljult mehi ära võta, kes ise ära tulla ei taha. Ju siis tahavad. Seega on see pigem Kalju siseküsimus, mis need põhjused. Kui see klubile üllatusena tuli, siis seda enam peaks endale otsa vaatama, kas kommunikatsioon meeskonna sees ikka toimib ..

Kui lepingu liiga varajase sõlmimisega on mingeid reegleid rikutud, siis see on muidugi räme Flora eksimus.
Mul on...   •  
(85.29.214.***)
...üks lihtne küsimus. Millal Kalju, kes esitleb ennast viimasel ajal kui võimsa noortetööga klubi ja muud jutud, pakkus Vlasile ja Pürgile uut lepingut ja kui ta seda tegi, siis mis tingimustel? Mind lihtsalt väga huvitab, kas Tehva ja co ongi reaalselt nii lollid, et selliste vendade lepingute või kasvõi eellepete sõlmimise nii viimasele hetkele jätab? Kui see nii ongi, siis tere tulemast maa peale, vennad. ECA-s on ikka päris kõvast juhtimist õpitud vist...
vigastusohtlik liima   •  
(62.65.204.***)
See mänguaja väide ei pea vett.
Kalju on premium liigas mänginud 15 mängu ehk kokku 1350 minutit.
Pürg on saanud 852 minutit mänguaega ehk on olnud platsil 63% maksimumist,
Sinjavski 441 ehk 33%.
On aru saadav, et pinki nühkivad noormängijad näeksid floras head võimalust kuna flora kontseptsioon on kasutada oma noori, aga no need mängijad nüüd küll floras rohkem platsile ei saaks arvestades flora mängijate valikut siis pigem tunduvalt vähem.
oeh   •  
(82.131.66.***)
To paha lugu
Aland tahtis ise rohkem mänguaega saada, sellepärast saadeti laenule.
Ainsalu oli pikalt vigane ja sellepärast ta niipalju ei mängi.
Kuusk ju vigastatud?
lasteaed   •  
(82.131.66.***)
Lugege ise uuesti, et mängijaid olid huvitatud üleminekust vähese mänguaja töttu. Ega see Fifa ka kaljut ei aita. Andku mänguaega poistele, siis kõik korras, varsti ei taha keegi enam kaljus olla, sest seal ei suhtuta noortesse hästi.
Mitte ainult   •  
(37.157.105.***)
Ega see suhtumine mängijatesse annab ka Kaljus soovida
Vene treener sōimab ja karjub, koheldakse mängijaid nagu kōntsa. Sa vōid ju mänguaega anda, aga kui ōhkkond ei ole hea, siis ei taha ka eesti noor seal olla. Floras on mängijad au sees, eestasest rahulik ja viisakas treener.normaalne ajudega juhtkond, kes kes ei manipuleeri
MG   •  
(88.196.187.***)
Vb see mänguaeg ei olegi peamine põhjus, pigem ehk igapäevasemad asjad nagu suhtumine mängijatesse jms. Andis ju Sinjavski peale Tuleviku laenuperioodi mõista, et parema meelega ta Kaljusse tagasi ei läheks.
Neutraalne liigahuviline   •  
(31.205.22.***)
Konkurentsi kohapealt on nõme.

On kohta ainult ühele eesti ja ühele vene klubile. Kahju, et ei ole võrdseid klubisid üle Eesti. Tartus, Pärnus ja kasvõi Nõmmel. Pealtvaatjana on lahe, kui on võrdsete mängijatega klubid ja enne mängu juba ei tea juba tulemust ette. Nõmme Kalju ja Lasnamäe Infonet olid juba tekitamas väga laheda liiga, aga nüüd liigub täiesti ebavajalikus suunas. Riigifirma Flora ja metallifirma Levadia.

Võikski olla kaks meeskonda ja mängivad omavahel kolm korda läbi.
MG   •  
(88.196.187.***)
Naiivikud   •  
(2001:1530:1000:23c4:f8.***)
See artikkel näitabki seda, et need diilid olid tegelikult kahe mängijaga Flora poolt juba ammu tehtud. Aga siiski, miks vajab Flora Kalju mängijaid, neil omal ka ju palju talente ja tuleb pidevalt mühinal peale... Kas jaotatakse kõik oma tütarklubidesse laiali ja, siis on äge Eesti liiga????
Mnjah   •  
(85.253.211.***)
Paistab et Kalju tegi siiski vea kui eelmisel aastal sarnaselt Infonetiga - Levadiaga ei liitunud. Hea tahe jalgpallielu edendada ja Euroopa liigades midagi ära teha karistatakse kohe ära.
Nonoh   •  
(93.185.255.***)
Praegu mõne inimese arvates, kes ütleb, et misk flora vajab nõmme mängijaid, kui neil ka noored olemas, siis millestki valesti aru saanud. Tekib küsimus, et miks maailmas üks tippklubi palkab teise tippklubi mängija, tal ju endal ka head noored olemas. Sama nagu miks barca palkas neymari omalajal, neil endal häid mängijaid jne. Ilmselgelt sellepärast, et investeerida tulevikku ja et võita tiitleid. Just mulje jäänud, et flora tahabki võita tiitleid, kui mitte täna ega homme, siis ehk ülehomme aka 3 aasta pärast. Nad investeerivad tulevikku ja inimeseloom on selline huvitav asi, et ühel hetkel lihtsalt flora 2-3 poisil areng jääb toppama ja vot need nõmme pallurid hakkavad üha enam ja enam arenema ning seega nüüd ongi võimalik võita nende abiga nii mõndagi, kui nad oma potentsiaali ära kasutavad. Aga Nõmme seevastu jääb tühjade pihkudega, omal ajal ei suudetud oma noori piisavalt austada ja arendada edasi peale noorteklubisi ja siis nutavad neid taga. Lisaks kes räägivad, et mehed saavad stabiilselt mänguaega, siis siin on üks aga...See, et nõmmel on kohustus mängitada neid, kui ei oleks KTM reeglit, siis võib suht kindel olla, et mänguaeg oleks neil veel väiksem ja seetõttu nende poiste areng veel kehvem praegusel ajal.
Neymar   •  
(146.255.182.***)
Luba naerda.
helijose Urmole sõnum   •  
(62.65.196.***)
nägin kuidas pikkade juustega mees neid kinni hoidis Kitse külas. niimoodi ahnelt ja akressiivselt. Nüüd teada värk, mis toimus, mul lôi tuluke pôlema!
Karu aussist   •  
(165.231.11.***)
Mida peppu aiku? Miks need nii? Pisut ajuvaba ju nii aiku?
Karu aussist   •  
(139.216.102.***)
Listmann vaja tagasi tuua, viisa peaks tal läbi saama selle aasta sügisel. Lahkus 2016 sügisel, kuuldavasti lükkab muda liigas jalkat koos Rätteli ja Junolaineniga. Terve see lege punt on vaja tagasi tuua kaasaarvatud minuga muidugi !!!!!
Lugu eesti jalkast   •  
(91.129.107.***)
Selle loo puhul muudab kõik pea peale just see fcking KTM reegel, mis loodi ju teadagi kelle eest vedamisel.. kaljule ja tehvale on see korralik litakas tegelikult, nad kaotavad KAKS KTM mängijat ja nad ei saa selliseid asendusi mitte kuskilt tagant taskust võtta. Nende perkide ja pihelgate jutuga võite sinna samusesse sõita. Meelitati ikkagi ära kaks väga olulist mängijat kalju jaoks, just selle KTM reegli tõttu. Kui seda reeglit poleks siis mida te põete et eesti noorte areng saaks kannatada. Ma väidan et see oleka just vastupidi, tase tõuseks nii tiimides kui ka liigas yldiselt ja jalkas peabki olema karm konkurents. Klubid peaksid ikkagi kooseisu komplekteerimisel mõtlema selle peale kes neid tugevamaks teeb mitte KTM reegli peale. Ise oleme pannud enda arengule piduri peale ja piirame end srlle KTM reegliga. Saage aru juba!!
Eetik   •  
(146.255.182.***)
Ühe kümneks jagatud klubi liiga on Eesti tulevik. See on äri ja kontroll selle üle. Isemõtlevate ja sõltumatute klubide hävitamine, genotsiid.
Sillamäe   •  
(85.253.75.***)
Eesti jalgpallile on vaja Florat, kuhu koondatakse perspektiivikad koondislastest noored. Oksele ajab aga Asula tänava kontori hülhemöla, kuidas nemad oma noori arendavad. Ja Florale on arengu pärast vaja Kaljut ja Levadiat, Pärnu või Kure vastu nädalast-nädalasse mängides oleks samm tagasi. Käesoleval hooajal on Flora koondislastest noortel suurepärane võimalus mängida koos superkarika finaaliga ja karikafinaaliga kümme 100% keskendumist nõudvat mängu. Laske see kuradi KTM reegel põhja ja vbl tekib Florale leegionäridega tugevdatud Transi või Paide näol juurde veel põnevaid heitluseid.
EJL võiks muuta KTM reeglit selliselt, et iga meistriliiga mängus nt 45 minutit kasutatud KTM mängija eest saab klubi rahalist toetust nt 1K mängija kohta. Ja KTM mängijate arv liigas kasvaks.
Tanatoorius   •  
(85.76.51.***)
Olen pärit Tallinnast ja olen jalgpalli jälginud rohkem kui 15 aastat, seega on küllaltki loogiliselt minu lemmik klubi Flora. Mida ma arvan sellest seigast? Arvan seda, et ilmselgelt tulevad poisid Kaljust Florasse tuleviku nimel ehk siis fakt on see, et läbi aegade on Floral õnnestunud väga edukalt mängijaid välismaale müüa.
Karm reaalsus on aga see, et kõik need Ainsalud ja Pürgid ja muud pojad ei saa Floras mängu ja reaalne tõenäosus, et nad välismaale saavad on nullilähedane.

Loo moraal: pean tõdema, et Flora näitab tegelikult pikas perspektiivis sellise tegevusega enda nõrkust. Võibolla euromängude jõuetus on üks põhjus miks madal enesekindlus viib selleni, ei tea.
Samas loodan, et tulevik on helgem ja Kalju noored jõuavad kaugele, siin või seal :)
2 Sillamäe   •  
(62.65.225.***)
Väga õige, just see idee annaks KTM reeglile mõtte, õiglase mõtte. Praegune loogika soosib ainult Florat ja üldist arengut ei soosi üldse. See on nüüd juba igale lollile ka selge. Aitab seebimullide silma puhumisest.
Ennustaja   •  
(146.255.182.***)
Oioi, unistage edasi. EJL on riik riigus, küll näete, nüüd hakkab Kaljule trahve liidust tulema nagu saekaatrist laudu. KTM reegel tehakse veel karmimaks, 11 platsil ja 11 pingil. Teerull pannakse liikuma ja karikafinaal kus Flora ja Flora 2 omavahel mängivad muutub normaalsuseks. Õnneks näeb Hiiu pubis Liverpuuli mängu ka tulevikus... Väga tublid olete!
Jah   •  
(194.150.65.***)
Ja teie lambakari teate muidugi kõike kohe. Oodake natuke, kuni nad rääkima hakkavad, mitte ärge pakkuge huupi.
Pohlak   •  
(2001:7d0:83fe:6680:754.***)
Need kes Floras palatsile ei saa lähevad vastuseks Kaljusse ja asi võrdne!
Ennusajale   •  
(2001:7d0:83fe:6680:754.***)
RM mänge vaatad nüüd karistuseks sügishooaja lõpuni!!!
Kalju   •  
(88.196.26.***)
Ega see suhtumine mängijatesse annab ka Kaljus soovida
Vene treener sōimab ja karjub, koheldakse mängijaid nagu kōntsa. Sa vōid ju mänguaega anda, aga kui ōhkkond ei ole hea, siis ei taha ka eesti noor seal olla. Floras on mängijad au sees, eestasest rahulik ja viisakas treener.normaalne ajudega juhtkond, kes kes ei manipuleeri FAKT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sisene
JÜRGENS ITAALIAS
Ametlik: Jürgens liitus Itaalia kõrgliigaklubi akadeemiaga
HOOVIVUTILE MÕELDES
Fotod ja kommentaarid: kus saab Mustamäel jalgpalli mängida?
MUSTA MÕTISKLUSED
Sellest, kuidas mälestus lahkunud fännidest üht mängu ilmestas
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | KTM-reegel, Vaštšuk, imeväravad, sündimata ja sündinud üllatused, ABC-raamatud ...
REKLAAM
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
24
19
2
3
80:18
59
2.
Tallinna FC Flora
23
19
1
3
66:15
58
3.
Paide Linnameeskond
24
15
4
5
51:20
49
4.
Nõmme Kalju FC
22
12
8
2
43:21
44
5.
Tartu JK Tammeka
24
8
5
11
36:41
29
6.
JK Narva Trans
24
6
8
10
35:37
26
7.
FC Kuressaare
24
4
5
15
15:56
17
8.
Viljandi JK Tulevik
23
4
4
15
22:47
16
9.
JK Tallinna Kalev
23
4
4
15
17:59
16
10.
Maardu Linnameeskond
23
4
3
16
18:69
15
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
59
Tallinna FC Flora
58
Paide Linnameeskond
49
Nõmme Kalju FC
44
Tartu JK Tammeka
29
JK Narva Trans
26
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
16
JK Tallinna Kalev
16
Maardu Linnameeskond
15
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK