Pavel Marin: võrdne mäng, aga pallid lendasid meil seekord ikka võrku kah (0)

Kui teise poolaja alguses põhjustas Edgar Turi kukutanud Pavel Marin enda meeskonna kasuks penalti, siis peagi lõi ta 2:2 viigivärava. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Nõmme Kalju poolkaitsja Pavel Marin lõi 3:2 võidumängus Paide Linnameeskonna üle 2:2 värava ning tõdes pärast hooaja esimest tabeli esikolmiku üle saavutatud võitu, et erinevalt eelmistest sarnastest kohtumistest võis Kalju seekord momentide realiseerimisega rahule jääda.

"Kindlasti väga suure emotsionaalse väärtusega võit, sest enne tänast polnud me sel hooajal ju kordagi esikolmikutiime võitnud. Peab tunnistama, et kolmanda koha rong on ilmselt läinud. Teoreetilised šansid küll on, aga ma ei usu, et Paide kõik mängud kaotab. Ent tänane võit annab meile kindlasti jõudu lõpetada hooaeg väärikalt.

Kui vaadata varasemaid esikolmikuga peetud matše, siis meil on iga kord olnud sajaprotsendilisi võimalusi, aga oleme näiteks värava eest mööda löönud. Tegelikult oli ka täna kaks-kolm säärast juhtumit, ent kui ise lööme Paidele kolm, siis võib realiseerimisega rahul olla. Täna oli meil parem päev. Kiire juhtvärav andis hea tõuke. Võrdne mäng, aga pallid lendasid seekord ikka võrku kah," rääkis Marin.

Kui Flora ja Levadia käest on Kalju saanud kolm kaotust, siis Paidega on saldo pärast tänast üks võit, üks viik ja üks kaotus. Miks nad Kaljule paremini sobivad? "Esimene mäng, kui 1:2 kaotasime, oli veel rohkem meie poole kaldu, aga seal raiskasime totaalselt oma momente. Tegelikult Floraga oleme ka kaks head mängu teinud, kus oleme tulemuse saavutamisele lähedal olnud, aga see ei loe, sest i'le ei suuda täppi peale panna," sõnas Marin.

Kalju hooaeg jätkub laupäeval, kui Kadriorus on nende külaliseks lähim jälitaja Tallinna Legion.