Peagrupis püsival Interil läks Genoa murdmiseks vaja tervet tundi ja Lukaku vasakut jalga (Lazio alistas Bologna) (0)

Romelu Lukaku aitas Interi taas võidule. Foto: Inter Milan / Twitter

Kolm mängu järjest võiduta olnud Inter alistas Itaalia kõrgliigas võõrsil 2:0 Genoa ja võib end jälle natuke kindlamalt tunda, sest püsib tabeliliidrite tempos.

Nädala eest jäädi Milano derbis AC Milanile 1:2 alla ning kuna enne seda oldi viigistatud Lazioga, nädala keskel saadi aga Meistrite liigas Mönchengladbachilt kodus raskustega viik kätte, vajas Inter täna kindlasti võitu. Kesise avapoolaja järel osutus päästjaks sama mees, kes tõi meeskonnale 90. minutil viigipunkti kolmapäevalgi - Romelu Lukaku.

Belgia ründaja sai 64. minutil suurepärase läbisöödu Nicolo Barellalt, pettis kaitsja ära ning suunas palli kukkumise pealt vasaku jalga ristnurka. Teise tabamuse eest hoolitses 79. minutil Danilo  D'Ambrosio, torgates nurgalöögi järel pea vahele Andrea Ranocchia löögile. Inter kerkis vähemalt ajutiselt tabelis kolmandaks, liidril AC Milanil on punkte kahe võrra rohkem ja üks mäng vähem peetud.

Üle kivide-kändude liigahooaega alustanud Lazio sai viiendas voorus kätte teise võidu, seljatades koduväljakul 2:1 Bologna. Väravat tuli roomlastel oodata teise poolajani, siis vabastas Luis Alberto nad pingest ning veerand tundi enne lõppu sai jala valgeks ka Ciro Immobile. Lorenzo de Silvestri üleminutite tabamus tekitas veel hetkeks ärevust, kuid kolm punkti jäid siiski seekord koju.