Pogba tuli, nägi ja teenis Unitedile viigi (0)

Inglismaa kõrgliiga suures mängus naasid koroonapausi järel platsile Tottenham Hotspur ja Manchester United, kes võrdses duellis 1:1 viiki leppisid.

Lisaks sellele, et Tottenhamil ja Unitedil lõppes kolm kuud kestnud mängupaus, siis meeskondade tähtmängijatel lõppes täna veelgi pikemad vigastuspausid. Tottenhami talismanid Heung-Min Son ja Harry Kane naasid platsile algkoosseisus, Unitedi poolkaitsja Paul Pogba lülitus vahetusest.

Tagantjärele tarkusena võime öelda, et Pogba comeback oli oluliselt tõhusam kui näiteks Kane'i oma. Tottenhami ründeteravus oli üles ehitatud peamiselt Steven Bergwijnile, aga ka Heung-min Son näitas end positiivsest küljest. Kane oli platsil pigem kadunud mees.

Just Bergwijn oligi mängijaks, kes avapoolajal pilgud endale võitis. 27. minutil hakkas ta keskväljalt spurtima, möödus mängleva kergusega Harry Maguire'ist ning lajatas palli David De Gea kätest läbi. Hispaanlane oleks pidanud tegutsema paremini.

Tunni möödudes vahetas Ole Gunnar Solskjaer sisse Paul Pogba ja siis hakkas Unitedi rünnak oluliselt paremini voolama. Kui Pogba enda löögid veel sisse ei lennanud, siis 80. minutil teenis just tema teravus Unitedile penalti. Pogba mängis paremal äärel end Eric Dierist mööda ja seejärel ta kukutati. Valitsev Premier League'i kuu parim jalgpallur Bruno Fernandes penaltipunktilt ei eksinud.

Mõned minutid hiljem proovis portugallane ka ise Unitedile penaltit teenida, aga sai maha piinliku sukeldumisega. 1:1 seisuga mäng lõppeski.