Poolteist kuud võitu igatsenud Tamm ja FCSB mängisid tulega, Igonenile väärt viigipunkt (0)

Joonas Tamm ja FCSB said kirja napi võidu. Foto: FCSB / Facebook

Joonas Tamm ja FCSB kangutasid Rumeenia kõrgliigas 12. mänguvoorus välja hooaja teise võidu. Matvei Igonen ja Bielsko-Biala Podbeskidzie said taas karastava viigipunkti.

Rumeenias pallival Joonas Tammel oli täna üpriski tegus tööpäev 11. kohta hoidva Pitesti Argesi vastu. Kodus peetud madinas jäädi kaotusseisu 5. minutil, viik löödi majja kuue minuti pärast. Teisel kolmveerandtunnil sai FCSB penaltist juhtima minna, kuid veerand tundi hiljem mängiti Tammest mööda kui kivikujust ja seis oli taas viigis. 87. mänguminutil sutskas Andrei Cordea mänguvahendi viimast korda võrku ja see tähendas FCSB-le 3:2 võitu.

Joonas Tamm tegi keskkaitses kaasa terve kohtumise. Enne tänast koduliigas viimati augusti keskel võidutsenud FCSB paikneb tabelis 10 kohtumise järel alles 13. pulgal. Samas on nad pidanud kaks duelli vähem. Uuesti ollakse väljakul neljapäeval, kui Konverentsiliigas külastatakse Silkeborgi.

Matvei Igoneni leivaisa Bielsko-Biala Podbeskidzie mängis endale Poola esiliigas välja 2:2 viigi. Suurem madin toimus avapoolaja lõpus, mis tõi poolajapausiks 2:1 edu just eestlase koduklubile. 62. minuti penaltist suutis Nieciecza endale siiski punkti välja võidelda. Igonen valvas Podbeskidzie väravat algusest lõpuni.

Nii Igoneni koduklubi kui Nieciecza on viimasel ajal olnud viigimeistrid, kusjuures Podbeskidzie on suutnud näpistada just eespool paiknevaid klubisid. Hetkel hoitakse liigatabelis 10. kohta, esimene pulk jääb vaid kaheksa silma kaugusele.