Rayo Vallecano kruiisib Falcao juhtimisel eurokohtadel, Real Sociedad kerkis teiseks (Real Betis süvendas Getafe kriisi) (0)

Radamel Falcao. Foto: Scanpix / JuanJo Martin / EPA

Radamel Falcao on Hispaania kõrgliigas mänginud kaks hooaega, mis jäävad eelmise kümnendi algusesse, kui Kolumbia ründaja esindas Atletico Madridi. Tänavusel hooajal mängib Falcao aga Rayo Vallecanos, kelle ridades löönud kolme mänguga kolm väravat.

Falcao esimene värav sündis viiendas voorus Getafe ja teine kuuendas voorus Athletic Bilbao vastu. Täna, kui kodus mindi seitsmendas voorus vastamisi Cadiziga, olid ootused ja lootused suured. Falcao ei vedanud alt. Ta lõi võiduvärava ja Rayo Vallecano püsib kõrges mängus.

Alvaro Garcia viis Rayo Vallecano üheksandal minutil juhtima, aga Varazdat Harojan lõi esimese poolaja keskpaigas Cadizi viigivärava. Kui Falcao eelmised väravad olid löödud mängu lõpus, siis seekord sahistas kolumblane enne poolajavilet, kindlustades kolm punkti. Lõppseisu vormistas 87. minutil Isi Palazon ja Vallecano tõusis viiendaks.

Real Sociedad sai kodus napi 1:0 võidu Elche üle, kui kümmekond minutit enne lõpuvilet sahistas Mikel Oyarzabal. Teiseks kerkinud Sociedad on seitsme mänguga kogunud 16 punkti ja kaotab liider Real Madridile punktiga. Sevillal on 14 punkti ja mäng varuks.

Real Betis süvendas Getafe kriisi, saades Willian Jose esimese ja teise poolaja väravatest kodus 2:0 võidu. Kui teise võidu järjest saanud Betis kerkis seitsmendaks, siis kõik seitse kohtumist kaotanud Getafe pole punktiarvet avanud ja jätkab viimasel kohal.

Rayo Vallecano - Cadiz 3:1 (2:1)