Real oli lähedal suurele tagasitulekule, kuid põhimeeste puudumine maksis kätte (väravad!) (0)

Sevilla meeskond sai Hispaania kõrgliigas hakkama vägeva saavutusega, kui koduväljakul alistati Real Madrid skooriga 3:2.

Reali on ootamas ees 26. mail Meistrite liiga finaal Liverpooli vastu, kuid meistritiitli on kindlustanud endale Barcelona ja seega pole neil liigas enam sisuliselt midagi püüda. El Clasico suures vastasseisus vigastas end meeskonna suurim staar Cristiano Ronaldo ning lisaks portugallasele jäid Sevilla vastu erinevatel põhjustel eemale veel mitmed põhimehed. Nende seas Marcelo, Luka Modric, Gareth Bale, Toni Kroos, Raphael Varane, Daniel Carvajal ja Isco.

Nõrgema koosseisuga mängule tulnud Realile maksis see ka kätte ja juba 26. minutil sahises võrk, kui Wissam Ben Yedder viis Sevilla ette. Enne poolajale minekut tegi seisuks 2:0 Miguel Layun ja 84. minuti Sergio Ramose omavärav viis võõrustajad juba 3:0 ette.

Real aga alla ei andnud. 58. minutil oli Ramosel võimalik oma eelnev viga heastada, kuid hispaanlane eksis penaltil. Kolm minutit enne normaalaja lõppu lõi Borja Mayoral aga ühe värava tagasi ja viienda üleminuti sai siiski Ramos uuesti penaltit üritada ja seekord ka õnnestunult. Aega aga enam ei jätkunud, et ka viigiväravat otsida ja Sevilla sai kokkuvõttes ikkagi teenitud võidu kätte.