Riiberg sahistas duubli eest Esiliigas, Ojamaa ja Eino lõpetasid vigastuspausi (0)

Herol Riiberg. Foto: Oliver Tsupsman

Paide Linnameeskond U21 sai Esiliigas hooaja neljanda võidu, kui Sportland Arenal alistati Herol Riibergi ja Bubacarr Tambedou väravatest Tallinna Flora U21 4:0.

Tambedou viis Paide avapoolaja keskpaigas juhtima ja vaheajale mindi minimaalses eduseisus. Teise poolaja alguses suurendas eduseisu Riiberg, kes lisas kümmekond minutit hiljem ka oma teise värava. Lõppseisu vormistas mõned minutid enne lõpuvilet Tambedou.

Riiberg ja Kevor Palumets jäid pühapäeval Premium liiga mängus Tallinna Levadia vastu pingile ja said oma minutid kätte järgmisel päeval Esiliigas. Vigastuspaus lõppes nii Hindrek Ojamaa kui Raimond Eino jaoks, mõlemad kuulusid Paide algkoosseisu ja mängisid oma hooaja esimese mängu.

Paide U21 on kuue mänguga kogunud 12 punkti ja asub liigatabelis teisel kohal. Liider on 14 punktiga Nõmme United. Kolm viiki ja kolm kaotust saanud Flora U21 on üheksa punktiga viiendal kohal.