Sappineni postipõrkest värav ja Lilanderi kauglöök - Flora pääses Euroopa liigas järgmisesse ringi (2)

Premium liiga liider ja mullu Eesti meistriks kroonitud Tallinna FC Flora eurohooaeg läheb edasi, sest Euroopa liiga teises eelringis alistati koduväljakul islandlaste KR Reykjavik 2:1.

Flora asus mängu juba seitsmendal minutil juhtima, kui Rauno Alliku andis hea söödu Rauno Sappinenile, kes lõi palli postipõrkest väravasse. Michael Lilanderi kauglöök 36. minutil suurendas Flora eduseisu kaheväravaliseks. Teisel poolajal jäid külalised kümnekesi, sest 58. minutil teise kollase kaardi Aegir Jarl Jonasson. Vähemuses mänginud islandlaste eest skooris 74. minutil Kristjan Floki Finnbogason, kuid Flora õnneks rohkem väravaid ei löödud.

Augusti keskel Meistrite liiga esimeses eelringis leedukate Marijampole Suduvale penaltiseerias alla jäänud Flora sai loosi tahtel uue võimaluse koduseinte vahel valmistumiseks. See kasutati ära ning võimalus Euroopa liiga play-offi jõuda on täiesti olemas, sest pärast KR-i tuleb kolmandas ringis võõrsil alistada Linfield (Põhja-Iirimaa) või Floriana (Malta).