Seljatagune taas puhas! Tamm tegi Botevi kaitseliinis kolmanda nullimängu järjest (1)

Joonas Tamm. Foto: Plovdivi Botev

Joonas Tamme ja Matvei Igoneni koduklubi Plovdivi Botev mängis Bulgaaria kõrgliigas kodus 0:0 viiki Sofia CSKA 1948-ga. Tamm sai kirja täismängu ja Igonen jälgis kohtumist pingilt.

Tamm kuulus Botevi algkoosseisu kolmandat mängu järjest. Botev on nendes mängudes oma seljataguse hoidnud puhtana. Kui nüüd mängiti 0:0 viiki CSKA 1948-ga, siis eelmises voorus alistati Stara Zagora Beroe 3:0 ja enne seda lepiti 0:0 viiki Varna Cherno Morega. Igonen on kohtumisi kõrvalt vaadanud.

Botev asub tabelis üheksandal kohal, aga kaotab kuuendale kohale vaid ühe punktiga. Pärast põhihooaja lõppu lüüakse tabel kolmeks - esimesed kuus, järgmised neli ja viimased kuus mängivad omavahel veel korra läbi. Botevil on põhihooaja lõpuni jäänud kaks kohtumist.

Erik Sorga sekkus 86. minutil vahetusest, kui Sumqayit mängis Aserbaidžaani kõrgliigas võõrsil 1:1 viiki Bakuu Neftchiga. Sumqayit jätkab tabelis neljandal kohal, kaotades Netfchile ühe ja Zirale kahe punktiga. Karabahh on seitse vooru enne hooaja lõppu meistritiitli kindlustanud.

Maksim Paskotši tegi täismängu, kui Grasshoppers mängis alates 22. minutist kümnekesi ja kaotas võõrsil Yverdonile 2:3. Grasshoppers paikneb tabelis eelviimasel ehk 11. kohal.

Aleksandr Šapovalov kuulus Kreeka esiliigas PAOK B algkoossisu ja vahetati välja 70. minutil, kui meeskond oli võõrsil Iraklise vastu 0:2 kaotusseisus. Lõpuks kaotati mäng 1:2. PAOK B langes tabelis seitsmendaks.

Artjom Dmitrijevi koduklubi Turan sai Kasahstani kõrgliigas ühe võidu ja ühe viigi kõrvale teise kaotuse, jäädes kodus Ordabasyle alla 0:1. Mängu algkoosseisus alustanud Dmitrijev sai 54. minutil kollase kaardi ja vahetati 77. minutil välja.

Oliver Jürgens ei kuulunud Slovakkia kõrgliigas Dunajska Streda koosseisu, kui kodus alistati Podbrezova 3:1. Seejuures 3:0 eduseis saavutati juba 16. minutil ja Podbrezova lõi avapoolaja lõpus ühe värava tagasi. Dunajska Streda tõusis tabelis kolmandaks.

Ramol Sillamaa puudus samuti koosseisust, kui Gent B mängis Belgia tugevuselt kolmandas liigas võõrsil punase laterna Vise vastu 2:0 eduseisu maha ja lahkus väljakult 2:2 viigiga. Gent B paikneb tabelis kaheksandal kohal.

Tristan Koskor jäi Itaalia tugevuselt neljandas liigas pingile, kui Asti mängis võõrsil 0:0 viiki Vogheresega. Asti paikneb tabelis kaheksandal kohal.