Serie A-s pandi püsti selle sajandi esimene Hollandi verstapost, Atalanta näppas Romalt esikoha (0)

Teun Koopmeiners sahistas võrku kolmel korral. Foto: Scanpix / Francesco Scaccianoce / SIPA

Serie A neljandas mänguvoorus näitas Atalanta taaskord oma head hoogu, võites Torino tulemusega 3:1. Bologna ja Salernitana mängisid viiki.

Atalanta lükkas Torino vastu peetud kohtumises skooriotsa lahti avapoolaja üleminutitel, kui Teun Koopmeiners realiseeris Brandon Soppy teenitud penalti. Teisel poolajal jätkas hollandlane sarnast rada. Juba 47. minutil sahises väravavõrk taas, kuid sel korral virutas Koopmeiners 30 meetri pealt.

Pool tundi hiljem sai ka Torino oma kukrusse midagi: korraliku kombineerimise järel leidis Nikola Vlašic penaltipunkti lähistel vaba ruumi ning Juan Mussol polnud lati alla kõmmutatud palliga midagi ette võtta. 84. minutil läks taaskord 11 meetri pealt virutamiseks ning palli samasse nurka saatnud Koopmeiners vormistas kübaratriki. Niisiis sai Atalanta kirja 3:1 võidu.

Samal ajal olid karvupidi koos ka Bologna ja Salernitana. Kuivalt kulgenud avapoolaja järel sai oma tabamuse esimesena kätte Bologna. Olukord sai alguse pikalt ette mängitud pallist, mida Norbert Gyömber ebaõnnestunult mängis ning tagajärjeks 11 meetri karistuslöök. Palli taha asunud Marko Arnautovic virutas selle kindlalt vasakusse nurka. Viigivärava lõi õigel ajal õiges kohas olnud Boulaye Dia.

Hooaja kolmanda võidu võtnud Atalanta tõusis Serie A tabelis Roma ette esimesele pulgale, Torino on hetkel üheksas. Viis silma kogunud Salernitana on kümnendal real, Bologna seniseks tasuks on 16. koht.

Atalanta - Torino 3:1 (1:0)