Sõna sõna vastu: kas Infoneti tegevjuht lõi Flora fänne? (51)

Flora esifänn Brandon Paimal ja Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar. Foto: Brit Maria Tael

Eile õhtul toimunud Premium liiga suurmäng Infoneti ja Flora vahel küttis kirgi platsil, aga eelkõige fännisektoris, kus mängu lõpus nii suureks löömaks läks, mis Flora fännid kella kolmeni öösel erakorralise meditsiini osakonnas (EMO-s) hoidis.

Kahe leeri versioonid kattuvad nii palju, et mõlema kinnitusel sai kõik alguse sellest, et üks Flora fänn kohtumise lõpus platsile jooksis. Flora president Pelle Pohlak viibis küll staadionil, aga sai kaklusest teada alles mängu järel Infoneti spordidirektori Dmitri Skiperski käest.

"Pärast läksin Flora fännidega rääkima ja nad ütlesid, et kolmanda värava järel tungiti nende fännitribüünile, kus kaklus eskaleerus. Kuna mäng oli ikkagi tähtis, siis ma arvan, et fänni platsile jooksmine võis mõjuda provokatsioonina. Tänu sellele see eskaleerus," ütles Pohlak.

Kakluse keskmesse sattus ka Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar. "Pärast seda, kui nägin, et suur osa Flora fänne hakkas kaitsma väljakule jooksnud isikut ja kaks turvameest oleks võinud kannatada saada, jooksin kohta, kus konflikt aset leidis. Püüdsin olukorda rahustada, et asi ei kasvaks kakluseks. Ma ei ole politseinik ega meditsiinitöötaja, kuid võin kinnitada, et suur osa Flora fännidest olid tugevas joobeastmes," rääkis Altosar Soccernt.ee-le.

Ta jätkas: "Agressiooni oli väga palju. Minu palvele rahuneda ja viia staadionilt minema inimene, kes väljakule jooksis, vastas Flora fänniliikumise juht, et oleme impotentne meeskond ja ärgu me isegi söandagu järgmisel aastal A. Le Coq Arenale tulla. Vastasel juhul ootavat meid karm arvete klaarimine. Sel hetkel tulid minu tagant kaks Infoneti fänni ning koheselt lendasid Flora poolelt jooke täis topsid meie fännidesse. Pea kogu osa lendas mulle pihta. Võin tunnistada ja kinnitada, et vastuseks lõi üks Infoneti fänn esimesena Flora fänni. Pärast seda algas kaklus, millest eemaldusin, kuna juhtkonna liikmena ei suutnud ma takistada purjus inimeste agressiooni mõlemalt poolelt," rääkis Altosar Soccernet.ee-le.

Foto: Brit Maria Tael

Selle lükkasid Flora fännid aga ümber. "Fotodelt tuvastasin kolm nägu, kellelt mina löögi sain ja nende hulgas oli ka Altosar. Saime täiesti ootamatult 15-20 tüübi käest selja tagant. Mingit provokatsiooni ja eelnevat konflikti polnud. Viga said ka naised ja lapsed, valimatult lahmiti. Hiljem sain tribüünide taga veel kolmelt mehelt jalgade ja kätega," rääkis anonüümseks jääda soovinud Flora fänn, kelle nimi on toimetusele teada.

Ka Pohlak kinnitas, et korralik löömine toimus: "Minule teadaolevalt olid neli Flora fänni kella kolmeni öösel EMO-s ehk midagi suuremat seal ikkagi pidi olema."

Seda, et Infoneti kolimine A. Le Coq Arenale fännileeride rivaalitsemisse veelgi tulisemaks kütab, Flora president ei usu. "Kuigi fännide seas on see kirgi kütnud, siis ma vaataks pigem niipidi, et kodumängud on niikuinii erineval ajal. Omavahelisi mänge on suurel staadionil lihtsam korraldada ja nii tagada ka turvalisust. Võib-olla oli Infoneti poolelt eile turvarisk veidi alahinnatud. Seda oleks saanud vältida."

Turvameeste tööd puudutas ka Altosar: "Politsei tuli kohale ja lahutas mõlemad pooled väga kiiresti. Turvameeste viga oli see, et nad püüdsid kaua reguleerida konflikti rahumeelselt. Paljudele turvamehe märkustele, mis puudutasid alkohoolseid jooke tribüünidel, vastas Flora fänn, et kõik on tema kontrolli all ja vastutab kõigi eest. Ilmselt ei saanud ta oma lubadustega hakkama ja ei suutnud peatada väljakule jooksnud inimest, millele järgnevalt oli juba raske midagi ette võtta. Väga kahju, et säärase hea mängu puhul leidub inimesi, kes ei tule meeskonnale kaasa elama, vaid midagi halba korraldama ja ennast täis jooma."

Alaliidu infojuht ja distsiplinaarkomisjoni liige Mihkel Uiboleht ütles Soccernet.ee-le, et algatatakse distsiplinaarmenetlus: "Oleme teadlikud, et FCI - Flora mängu lõpus leidis tribüünil ja selle ees aset intsident, kuhu pidi sekkuma turvateenistus ja kohal käis ka politsei. Algatame distsplinaarmenetluse, millega teeme selgeks, mis ja kuidas juhtus. Selleks küsime selgituse nii mängu korraldusjuhilt, turvateenistuselt, mõlemalt klubilt ja teistelt. Üle vaatame ka nii pildi- kui ka videomaterjali."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

alekdoot   •  
(85.253.154.***)
essa
a   •  
(82.131.19.***)
Altosar Aleksandr ,mõnus vänt oled ikka !
kesa   •  
(82.131.98.***)
Toome Sillamäe mängud ka Lillekülla.....
Lasna   •  
(146.255.182.***)
Brandon nagu neiu , näitab oma pede silmad😂
Rasmus   •  
(27.252.72.***)
Uiboleht, su sõnad on nagu hane selga vesi!
Impotent   •  
(137.74.169.***)
Altosar on impotente tibla!
@ Lasna eunuhh   •  
(137.74.169.***)
See ei ole brandon kes silma näitab, lollakas. FC impotendist lastepeksjad
Erapooletu   •  
(194.150.65.***)
Ilmselgelt olid Flora fännid kogu mängu provokaatoriteks, aga mees, kes valimatult esimesena peale lendas ja tampima hakkas, oli justnimelt Altosar. Täielik pissukott on see tibla ja nüüd toodab siin selgituseks sellist jama..
Juko   •  
(82.131.98.***)
Kõikides Impotendi kodumängudes peab Flora fännisektor olema täielikult suletud nii Altosaarele, Impotendi rusikakangelastele, neutraalsetele huvilistele kui ka kõikidele Impotendi vastasfännidele.va Flora fännid.
Kui seda ei taheta organiseerida, on see otsene provokatsioon Flora fännide suhtes.
Pealtvaataja   •  
(194.150.65.***)
Olin oma lapsega täpselt kahe fännileeri vahel ja nägin kogu juhtumit täpselt pealt. Tekkinud olukorras on süüdi täiesti võimetud turvamehed, kes juba peale esimest platsile jooksmist oleksid pidanud flora fänni minema saatma. See näitaski, et mitte midagi ei tehta turvade poolt ja andis florakatele julgust vabalt edasi provotseerida. Kui teine väljakule jooksmine oli toimunud, kordus sama - turva vaevu ajas ennast üle porde, aga rohkem midagi, olukord Flora sektoris oli rahulik, kui Altosar oma hüpiknukuga sinna lendas ja valimatult esimesele ettejäänud Flora fännile peale lendas. Seal ei jõutud ühtegi sõnagi vahetada, kohe hakati taguma ja seda eesotsas infoneti presidendiga.
pealtvaatajale lisaks   •  
(82.131.98.***)
Ja Altosaarega kohaletormanud kaks turvat lendasid koheselt rusikatega Flora fännidele peale
Anz   •  
(37.157.106.***)
Uiboleht kuradi kalossimoll keegi ei viitsi su ila kuulata marjonett
tra   •  
(82.131.19.***)
sillamäe juuniorid
kesa   •  
(82.131.98.***)
Altosaar ja kogu Impo turvasats näitas ilmekalt, kui vähe on nad kursis vutifänlusega. OK keegi jooksis väljakule, ei saanud meest kätte...oma saamatus, võtke välja..
Aga igasugune agressioon, sissetung vastasfännide sektorisse lõppeb alati ja 100% vägivallaga. Seda nii mujal maailmas kui ka meil, see on reegel.
Mõttetu on paar minutit enne mängu lõppu lennata vastasfännide sektorisse kedagi sealt välja tirima, tölplus.
Selle asemel piiritlege korralikult vastasfännide sektor, tooge sinna eraldi toitlustus, WC (oli olemas) ja ärge tüüdake neid mingi hüperaktiivse turvaga...a la suitsetage siin või paar meetrit eemal,,,,paar külma rahuga stoilist, ülereageerimisvõimetut turvat vastasfännide ette ja kõik oleks olnud OK. Õppige impotendid ja A:Le Coqil olgu Flora fännisektor teie kodumängudes persona non grata nii teile kui teie vastasfännidele.
sosku   •  
(2001:7d0:83b7:4980:90c.***)
/-/"Fotodelt tuvastasin kolm nägu...."/-/
Kus neid fotosid näha saaks?
muigega   •  
(85.253.83.***)
Suur kivi lendab igal juhul mängu korralduse eest vastutajate ehk siis impotentide kapsaaeda. Teades Flora fännide kuraasikust oleks turvakad pidanud peale esimest rikkumist tegema florakatele esimese ja samas viimase hoiatuse ja teise rikkumise järel politseiga kogu seltskonna väljapääsu poole suunama. Kui impotendid ei suutnud mängu ajal korda hoida, siis nende mängujärgne rusikatega vehkimine on tobedalt naeruväärne.
Arvestades, et kakluse taga oli frustreerunud FCI tegevjuht isiklikult, siis Flora ninameeste asemel küll impotenti järgmisel hooajal Lilleküla statale teiseks kodumeeskonnaks ei laseks määrata. Las jagavad kadriorgu Levadiaga.
paps   •  
(89.235.199.***)
Juba lootsin et oli korralik mees mehe vastu lööma, tuleb aga välja et nagu sibulatele ikka kombeks lennatakse kambaga ühele mehele peale.
Toivo Nellis   •  
(82.131.4.***)
Kas kellegi arvates on Kadrioru staadion mingi peldik, kus need vandid võiksid laiata, see on ju meie spordi pühamu.
juss   •  
(85.253.54.***)
WC Hoora loe FC Flora vanniklubiga on alati probleeme olnud.
SunWolf   •  
(85.253.83.***)
Miks need impod üldse Lasnamäelt minema kipuvad? Praegune asukoht on neile täiega savisaarlikult 'košer'.
SunWolf   •  
(85.253.83.***)
Miks need impod üldse Lasnamäelt minema kipuvad? Praegune asukoht on neile täiega savisaarlikult 'košer'.
Miks   •  
(213.35.139.***)
FCI jätkab klubi ametiisikute kaudu võimsat mainekujunduskampaaniat. Kas lp tegevjuht käib FCI Tallinna lastele trennis mentoriks ka, kuidas probleeme lahendada?
Mida veel   •  
(2001:7d0:83f0:cc80:800.***)
" Mingit provokatsiooni ja eelnevat konflikti polnud. " - olles ise kohapeal käinuna võin kinnitada, et see on suurim vale. Väga selge ja sihilik provokatsioon kestis pea kogu mängu aga eriti just teisel poolajal. Korduvalt (vähemalt 5-6 korral) lauldi "FC Impotent" jne. Käidi Infoneti fännidelt pasunat pooleks murdmas (mis rahunes õnneks), üks floora fänn käis mitmeid kordi infoneti fännidele selgitamas, et flora on parem jne. Selgelt ajas aga Infoneti fänne kõige rohkem närvi see "impotent" hüüded, mida jagus ikka piisavalt palju, et saada aru, et see ei ole enam naljakas. Ka minule kui eestlasele oli see arusaamatu, et milleks. Ja siis lõpus kui Infonet surus, siis jooksis veel fänn ka statkale. Kui turvad tulid teda kinni võtma, siis flora fännid üritasid teda turvade eest peita ja ei lasknud turvadel teda kinni võtta. Siis jooksid kohale juba ka infoneti fännid. Loodan siiralt, et ei jääda uskuma flora fännide juttu, et nemad ei teinud midagi, olid rahulikult ega provotseerinud. See on puhas vale. Selgelt olid flora fännid õhutaja pool. Arutasime kalkuse ajal ka eestlastega omavahel statkal, kes kõik seda pealt nägid, et flora fännid olid just need, kes õhutasid pidevalt oma käitumisega.
Miks   •  
(86.110.43.***)
ma ei imesta, olen kogu aeg neid 5,6 flora fänni joogisena näinud mängudel provotseerimas, mingil hetkel pidi see ju juhtuma. Ju siis arvasid, et neile on kõik lubatud suust välja karjuda.
Tra   •  
(82.131.19.***)
Kõik fannid provotseerivad
Klounid   •  
(146.255.183.***)
Kogu see flora fanclub on üks alaarenenud, joobaritest, rassistid ja jalgpallivõhikud. Kari idioote. Esimene idioot, kes meelde tuleb on Reino Pihel. Iseenesest äärmiselt kummaline, et nn Eesti nr.1 klubi, kes väga palju väidetavalt pöörab tähelepanu ka platsivälistele tegevustele, aktsepteerib purjus, laste ees ropendavaid,rassistlike väkjendeid ja tribüünidel suitsetavaid fänne.
To klounid   •  
(82.131.19.***)
Mine ütle neile seda teisip. mängu ajal näkku, mida sa siin karjud netihiiro
muigega   •  
(85.253.83.***)
Huvitav, miks ühel impotendil on vaja oma kommentaariumis rõhutada, et ta on 'eestlane' ja et ta arutas kakluse ajal midagi 'teiste eestlastega'. Kas selline rõhutamine peaks kuidagi argumente veenvamaks muuta? Fännid on läbi kogu jalka ajaloo provotseerinud vastameeskonda ja selle fänne. Lasnamäe tatari-mongoli kultuuriruumis sirgunud publikul oleks aeg leppida sellega, et impotentset mängu näitav meeskond ongi impo ilma igasuguse naljata. Altosare tülinorimine kinnitas selle hüüdnime klubile veelgi kindlamalt. Sel hooajal medalita jäämine ongi FCI loomulik tase, eelmise hooaja esikoht aga anomaalne juhus. Kaotusmängu lõpus vastameeskonna fännidega kaklemine seda tõsiasja ei muuda.
?   •  
(80.235.46.***)
Mis kommentaarium see impotentidel veel on?
muigega   •  
(85.253.83.***)
Parandus´: oma kommnetaaris. Tore, et sina '?' kunagi vigu ei tee.
kuule kloun   •  
(194.150.65.***)
kuule kloun tule rottide vastu mängule ja ma peksan su ise läbi vastase sektori plakatite, ja teie fc impo fännid minge üldse putsi, flora eile ei provotseerinud diblasid, diblad ei suutnud saada aru, et löòdi ka kolmas, ning nende võimalus võita oli sama mis mina oleks eesti president. aga küll vastavad ametiasutused kaasaarvatud politsei tegeleb "impo lammutajatega" tondid
Sinu mõistusehääl   •  
(2001:7d0:84a2:980:fceb.***)
Florakatel, nagu alati, jääb õigust üle ka. Uiboleht, ole mees ja näita, et sul jalgevahel ka midagi on. Ja lõpetage see Eestlased - Venelased ja igasugune impotentide pläust. Ausalt, tüütu on!

Rohelistele, julgete provotseerida, läbustada, norida, siis olge mehed ka pärast lahingut.

NÕRK!
mõistusehääl   •  
(194.150.65.***)
kas fcf oli see kes lendas selja tagant peale ja kukkus taguma kõiki keda sai? fittu need impod olid need pituhhid, nemad ei julge tulla 1vs1 vaid 50vs15 pituhhid rsk kusen peale teile ja teie tegevjuhile impod


ning nõrk oled sina, kes oleks esimene kellel kaup püksis ja paneks jooksu
Andre Talivee   •  
(146.255.183.***)
Targematki teha, kui flora kalju mängu vaadata. Iq on teil pundi peale sellegi poolest väikesem kui minu nr.41 jalanumber. Meeskonna vastu pole mul midagi, hästi mängivad, aga onupoja poliitika ja teisesuguste neandertallaste vastu on küll, te olete klubile häbi, kui uhkus! Pole probleemi kirjutada oma nimega!
Aadu   •  
(85.29.241.***)
Provokatsioon ei ole mitte "FC impotent" laulmine , vaid kätega kallale minemine. Kui klubi on selle ilusa omadussõna oma jabura reaktsiooniga välja teenininud ja avalikult omale niivõrd hellaks teemaks kuulutanud, siis ma oleks üllatunud, kui vastasmeeskonna fännisektor seda ei kasutaks.
Õrnakesed   •  
(2001:8003:8069:8300:50.***)
Siin Eestis ikka ei mõiateta seda jalgpalli fännlust ikka üldse, mine käi korra Inglismaal ära ja näed kuidas asjad seal käivad. Eestis nendega võrreldes alles lapse kingades.
Probleemiks ongi see, et Eestis pole reaalselt mitte kunagi ühelgi klubil fänne olunud, nüüd umbes 3-5 aastaga on see ikka kõvasti edasi arenenud. Aga inimesed elavad ikka ajas kus käidid rahulikult mängu toetamas ja olid lihtsalt toetajad, mitte fännid.
EJL peakski sammu edasi tegema ja rohkem rõhku panema pealtvaatajate turvalisusesse.
Mis puududab FC impo nime, siis olgem ausad, kui FCI on ikka hella hingega, siis vastas fännid seda ikka ei unusta. FCI võiks ikka natuke selgroogu olla. Selline laulmine vastas leeri kohta käib mujal maailmas igal mängul kaasas.
Areneb Eesti jalgpall, arenevad ka toetajad. Tekivad derbid ning sellistes mängudes ongi turvarisk kõrge.
jkj   •  
(81.10.184.***)
no tglt on kõiges süüdi soccernet oma artikliga, kus infonet oma kurikuulsa hüüdnime sai. ka olete nüüd õnnelikud enda üle soccernet?
Provokatsioon   •  
(82.131.90.***)
Järgmine nädalavahetus võta paar õlut ja mine siis peale päikese loojangut Kopli vahele "laulma". Kui üksi ei julge, võta paar sõpra ka kaasa, ja jaga siis ka teistele muljeid, et mis kell EMOst välja said.
Välek Vibulane   •  
(193.40.244.***)
Impotent ehk suutmatu on täiesti kohane hüüdnimi neile, kes rusikateta ei suuda oma arvamust väljendada. FCF-FCI mängu ajal kriiskas üks blond mammi florakatele pidevalt "Fasistõ".
to Välek Vibulane   •  
(195.80.117.***)
See sama blond mammi sattus ükskord minu selja taga istuma oma lastega (pakuks ca 5-10-aastased) ja selgitas neile ikka väga põhjalikult, et kohtunik on Eestis alati venelaste vastu ja ta on fašist nagu ka Flora mängijad jne. Nii et nii kui kohtunik Infoneti vastu vea vilistas, karjusid väiksed lasteaiaealised tatikad seljataga "fašistõõõ!"
to Andre Talivee   •  
(88.196.123.***)
https://www.flirtic.ee/1240836/?prev_page=tag_users

Oot, sa kutsud teisi neandertaalideks?
dr Noormann   •  
(82.131.74.***)
Mida vittu tegi Altosar Flora fännisektoris? Rahustas my ass. Ei usu seda venda elusees. Närvikavaga (võimalik et ka suguvõimekusega) pole sellel tüübil küll kõik korras, kui "impo" ajab silme eest lausa mustaks.
Pealtnägija   •  
(194.150.65.***)
Altosar alustas kaklust, peale selle trampis ta ka väikese tüdruku otsas. Nägin oma silmaga kui kaklus käis, istusin seal lähedal.
Julius   •  
(88.128.80.***)
Kui ma seda Altosari veel nägema peaksin kes sa pedekas selle väikse lapse peal trampisid, ma murran su ära. Jäta meelde
hshs   •  
(146.255.181.***)
flora "fännid" on alaarenenud - see on kõigile selge. kahjuks on ka klubi juhtkond selline. kuuluvad vist ekre ridadesse ka kus teistele tule andmine on naljakas tegevus. meistriliiga vastu huvi puudub seetõttu et sellised inimesed seal domineerivad. floras nimetavad seda veel inimesena arenemiseks. klubi enda noortetöö tase nullilähedane, euroedu nullilähedane, raha ja head mängijad tulevad hämarate tehingute tõttu. mille üle uhke olla?
hshs   •  
(194.150.65.***)
su ema on alaarenenud, kes kukutas su sünnituslaualt maha
to to Andre Talivee   •  
(195.190.141.***)
Jah, kutsun küll! Sa neandertaal leidsid mingi 2015 a saidilingi v :D? Tuleb veel midagi? Kloun
Nii   •  
(108.171.129.***)
ETV-l on video täiesti olemas. Altosaarel tuleb hakata sõnu sööma. Üks eesrindlikumaid rusikakangelasi. Suruti kõik jalge alla.
Te värdijad   •  
(146.255.182.***)
Te haiged värdijad kaitsete neid kes trambivad 4aastase tütre otsas. Haiged olete kõik- ja kaasaarvatud sina SUUR EESJUHT ALTOSAR.! Arvesta ALTOSAR saa saad sellise õiglase karistuse-haige lapsepeksija..
Ja nägin enda silmaga ka seda kuidas see värdijas FCF fännile virutas !

Ja Sina- TO PEALTNÄGIJA VÕTA ÜHENDUST ! SINU TUNNISTUS ANNAB PALJU KAASA !
vend kollases särgis   •  
(194.150.65.***)
sa oled tegija!
aga sina altosar, ära linna vahele satu!
M   •  
(2001:7d0:84df:4d80:bde.***)
4aastase lapse vigastused on tuvastatud ja tehtud ka vajalikud pildid! aga sina,kes sa need tekitasid,ei vääri kandma oma nime,veel vähem söna mees.

Sisene
KODUSED VUTIJUTUD
Marti Pähn: minu ambitsioon on teha Tammekaga klubi kõige parem hooaeg
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Premium liiga loomuliku verevahetuse tagavad Põhjamaised klubid, mitte rahapatakad
INGLISMAA JALKAJUTUD
Udune Albion | Ühendatud anumate põhimõte aitab Arsenali ja pitsitab Manchester Cityt
RAHA-RAHA-RAHA
Põhjalik turuülevaade! Kui palju laristasid inglased? Millised rahad käisid Eesti klubidest läbi?
Naiste koondise aasta numbrites 2022
EESTI NAISTE KOONDIS
OLUKORRAD KLAARIKS
Videokohtunik | Hooajale joon alla! Rähklemine ja sülitamine ning suluseisud ja sisselendamised panid kukalt kratsima  (+ kogu aasta statistika)
RISTNURK
Flora testis Itaalias neljajalgset mängijat
ÜLEMINEKUSPEKULATSIOONID
Flora testis Itaalias neljajalgset mängijat (0)
 
Vett? Spordijooki? Kurgipurki?
KURIOOSUM
Vett? Spordijooki? Kurgipurki? (0)
 
5. veebruar on talentide päev
JALGPALLIFAKTID
5. veebruar on talentide päev (0)
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
2.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
3.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
4.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
5.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
6.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
7.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
8.
Harju JK Laagri
0
0
0
0
0:0
0
9.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
10.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11
VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!