Tatikate pöördumine: kas selline ongi Eesti jalgpalli nägu? (69)

Foto: Jana Pipar / EJL

Laupäeval Fänniturniiril keelatud mängijat kasutanud, tehnilise kaotuse saanud ja hiljem kaasfännide poolt turniirilt lahkuma sunnitud FC Tatikad Platsil fännid ei õigusta oma tegu, kuid mõistavad teiste käitumise hukka.

Soccernet.ee avaldab FC Tatikad Platsil võistkonna pöördumise muutmata kujul.

Võtame täielikult omaks, et rikkusime turniiri reegleid, see oli suur viga ja eksisime oma käitumisega nii korraldajate kui ka teiste osalejate vastu. Tunnistame, et meie käitumine polnud õige ja õppisime oma veast. Kuigi meie tegu polnud eetiline, oli meie sooviks sõpradega koos jalgpalli nautida ja eesmärgiks polnud võit.

Olime ka kohe nõus kõigi otsustega, mille korraldajad meie suhtes langetasid. Siiski sooviksime osutada tähelepanu ka sellele, milliseks kujunes meie käitumisele teiste osalejate vastureaktsioon. Kogu liikumine algas sõimuga, peamiselt erinevate roppuste ja rõvedustega, aga varsti otsustasid FC Flora fännid tulla meiega tribüünil arveid klaarima.

FC Flora fännid tulid meie juurde, sõimasid, ähvardasid "suud veriseks peksta" ja ka tõukasid, kiskusid käest ja mitmel korral üritati vastu pead lüüa. Lisaks sellele haaras hiljem üks Nõmme Kalju fänn otsatribüüni ees meie esindajal kaelast kui too püüdis olukorda selgitada.

Meie säilitasime rahu ja jätkasime turniiri, kuni hetkeni, mil enne meie viimast alagrupimängu tulid peaaegu kõikide teiste fännimeeskondade mängijad platsile ja hakkasid koos laulma "aeg on lahkuda".

Tatikate mängijaid hakati tõukama ja füüsiliselt platsilt minema saatma. Kogu selle aja kõlasid hüüded, et Tatikatele tuleks peksa anda, üks fänn ütles, et Tatikad ei tohi mängida, sest nemad pole purjus. Ja tõesti, enamus tõukajaist ja protesti eestvedajaist olid purjus, pilgud polnud enam fokusseeritud.

Tekib küsimus, kas fänne ühendas jalgpall või alkohol ja sellega kaasnev sõim ja vägivaldne käitumine? Kuidas tolereerisid korraldajad sellist käitumist või kas neil reaalselt polnud piisavalt turvatöötajaid, et füüsilist jõudu kasutavaid fänne kontrolli all hoida? Kogu turniiri jooksul pidid Tatikate mängijad kannatama nii verbaalse kui ka füüsilise vägivalla all.

Sellisele olukorrale pole mitte ühtegi adekvaatset selgitust ega õigustust. Kas selline ongi Eesti jalgpalli nägu, lõputud sõimusõnad, suured õllekõhud ja alkoholiuimast taaruvad vägivaldsed fännid?

SEOTUD PILDIGALERIID
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
Fotograaf: JANA PIPAR
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Juve :)   •  
(2001:7d0:832b:cd80:255.***)
Korda oma sõnu aga, kes seda(fännide jalgaplli) vaataks , näidake parem heal tasemel jalgpalli.
Fänn   •  
(90.191.14.***)
Ei. Eesti jalgpalli nägu on Flora U19 mängijate poolt sohki tegemine.
Rene   •  
(194.36.162.***)
Kui tegid vea, siis tunnista seda ja kahetse, aga ära hakka teiste peale näpuga näitama.
Ei   •  
(85.29.214.***)
Eesit jalgpallil on kolm nägu. Üks nägu on petturite nägu. Teine on õlleuimas fännide nägu. Ja kolmas on tavaliste jalgpallisõprade nägu, kes kummagi vastu sõna võtta ei julge, sest nad tambitakse verbaalselt maa sisse momentaalselt, sealjuures ennekõike petturite poolt. Käige kõik perse, ausõna.
Oeh.   •  
(2001:7d0:8b2d:7680:fc8.***)
Hapud viinamarjad on selle nimi. Poisid, kas häbi ei ole?
Jälgisin turniiri soccerneti vahendusel ja Eesti olematust fänlusest ei arva ka absoluutselt midagi, aga, mis oli algpõhjuseks? Kas purjus fännid või rumalad tatikad? Vot täpselt, kõik oleks olnud olemata kui tatikad oleks natukene peaga mõelnud.
133   •  
(146.255.181.***)
Väljakule astudes Flora sektori ees Flora-Hoorad karjumine pole provotseerimine?
Gr33nWolf   •  
(146.255.182.***)
Järjest rohkem te endale häbi teete. Hea tsirkus ma ütlen. :D. Ja see köik oleks olemata jäänud kui te selgelt tunnistanuks, et sihilikult reegleid eirasite, tulite petma ning peale 1. mängu tehnilist kaotust ka loobunud oleks sellest köigest.
See on FÄNNIturniir, teie pole FÄNNID, teil pole FÄNNE. Te olete ainult iseenda FÄNNID. :D Sellel satsil ei eksisteeri kogukonda, nagu seda teistel ülejäänud turniiri tiimidel: Viljandi JK Tulevikku esindasid olevikunja tuleviku satsid, Nõmme Kaljut esindasid Pantrid jne- nemad on fännid ja kogukond.
Ainus turniir kus te öiglaselt aastalöpukal osaleda saate ilma igasugu draamata- ongi teile vastav Rahvaliiga turniir. Mitte FÄNNIturniir. Kus mängivad needsamad RL satsi mängijad.
Loomulikult ärritab see köiki ülejäänud fänne, üritate tungida kuhugile kuhu te ei kuulu, mille nägu te ei ole. Oleks ntks needsamad pruudid teie eest mänginud (kes vb iga mäng teil seal kohal käivad ja olid ka turniiril- poleks kellegil midagi öelda olnud).
Palun tehke selgeks endale mis on füüsiline vägivald- asi kisub liiga naljakaks juba. Sedasama ütleks ka teile Politsei kui selle video sinna annate. Töukamine pole vägivald ja enne seda anti juba vöimalus ise platsilt minema jalutada.
Aga siiski.. jään ootama mis kino järgmiseks sel teemal saab :D.
Wtf?   •  
(194.150.65.***)
Ise seal viibinuna võin kinnitada, et mitte ükski fänn täis küll ennast tõmmanud polnud vastavalt Tatikate kirjeldusele.

Jätke see vingumine juba järgi ja tunnistage oma viga ning vähem pehmotsemist. Antud hetkel jätate kõigest #metoo feministide mulje. Kuradi lumehelbekesed..
gobbi   •  
(2001:7d0:839e:6a80:9cd.***)
Ei, Eesti jalgpalli nägu on petumängurid. Edukat Transi karjääri, tatikad.
Lapsevanem 55   •  
(146.255.18.***)
Repliik lapse ja lapsevanema vahel:

Ema: kuidas võistlused läksid?

Poeg: Esimeses mängus tegime sohki ja jäime vahele. Vahepeal tegime veel sohki aga kohe vahele ei jäänud. Siis hakati meid millegi pärast homodeks kutsuma :(.
...vimast mängu ei saanudki mängida, kuna 50 inimest viskas meid välja.
Ajhaa... ma saan tõenäoliselt aasta või kahe pikkuse võistluskeelu ka EJL poolt :)

Häid jõule!
Hmm   •  
(82.131.75.***)
Mina ütleks küll, vale tegu jah, et sohki tehti, aga samas ei tohi agressiivselt tatikaid platsilt ära kiskuda, sest nad kõik olid minuteada alaealised ja ühel võeti isegi kratist kinni ja mõni võib ja tal on see õigus, et põõrduda politseisse, ikka rahulikult tuleks asju ajada ja miks korraldaja midagi ei teinud? Korraldaja lihtsalt vahtis jälle kõike pealt nagu alati..
hmm   •  
(82.131.75.***)
Teate, tatikaid ei saa süüdistada, et nad sellel fänniturniiril mängisid, ikka korraldajad ise olid nõus neid sinna mängima laskma, mõelge ise ka nüüd natuke. Ps ma pole tatikate tiimiga kuidagi seotud.
R   •  
(37.157.104.***)
Täiesti lapsik jutt, räägib selgelt kirjapanija maailmavaatest ja suurusest. Vaatasin ülekandest ja ei suuda uskuda, et mängimas olid purjus mehed. Õllekõht - kas jalgpall on ainult kõhetute veel mittekasvavate habemetega Tatikate pärusmaa ...? Ja kui teid keegi lõi või solvas teie näitsikuid, siis minge politseisse. Võistkonna nimi näitab, kellega tegu ... Kasvage suureks
nonii   •  
(82.131.53.***)
kas petturklubi Foraga, mille U19 mängijad valenime all esinesid, on nüüd lõpp?
F   •  
(37.157.102.***)
Huvi pärast küsin, kui oluline on fännidele selle turniiri vòit? On see väga oluline võin rõõm koosolemisest tähtsam. Mu meelest oli saalis seinast seina suhtumist. Olid mõned lahedad tähistamised jm. Samas oli ka selliseid, kellel paistis olevat ambitsiooni liigas mängida. Need tundusid olevat kõige vihasemad tatikate vastased.
abcd   •  
(2001:7d0:856a:b780:5c8.***)
"Teate, tatikaid ei saa süüdistada, et nad sellel fänniturniiril mängisid, ikka korraldajad ise olid nõus neid sinna mängima laskma, mõelge ise ka nüüd natuke. Ps ma pole tatikate tiimiga kuidagi seotud."

Neid lubati sinna mängima sellel põhjusel, et nad kasutasid VALE NIMESI!!! Vii ennast enne asjaga kurssi. Kui Tatikad oleksid kasutanud mängijate õigeid nimesi, siis oleks sohitegemisele kohe sein ette pandud!!
H.   •  
(2001:7d0:8062:1180:c1d.***)
Kui sa lähed tänaval suvalise inimese juurde tõuklema ning siis saad temalt kolki, siis pole sul õigust viriseda et peksa said.

Praeguse situatsiooni valguses meenutab sajandi alguse Hispaania paraolümpiakoondist.
Kui keegi mäletab, siis nad läksid tervete inimestega paraolümpiale medaleid korjama.

Teie olete samasugused. Terve elu jalkaga tegelenud kutid lähete teiste lihtsalt nautlejate rõõmu rikkuma.
hmm   •  
(82.131.75.***)
Ma olen asjaga kursis, jah see on vale tegu, et nad petsid niivisi, ma ei vaidle sellele vastu. Lihtsalt siin peab ka korraldaja peeglisse vaatama, miks nad üldse turniirile lasti kui nad pole fännid, fänniturniiril võiksid olla ikka fännid mitte tatikad, sest tatikate jaoks on eraldi turniir olemas, üks mees teeb 4 korda aastas noortele tasuta turniire, kui nad, tatikad tahavad nautida üksteisega mängimist, siis mingu sinna, mittu aastalopukale, aastaloputurniir pole nende jaoks.
muigega   •  
(62.65.213.***)
Paistab, et oli õigus ühel kommentaatoril, kes mainis tataikatega seoses süüdimatuid 'lumehelbekesi', kes on endale võtnud õiguse pidada kõiki omi tegeusid ainuõigeks ja kui asi ei lähe nii nagu nemad tahavad, siis süüdistada selles kõiki teisi.
Oh jh..   •  
(146.255.180.***)
Valges särgis treener..
*kisas vastaste varumeeste pingi juures, kui paluti tal viisakalt lahkuda, sai ta hoogu juurde
*kisada väikeste laste juures cFlora-hoorad
*tuua endaga kaasa u19 mehi
Selline ülbus et anna kannatust ausalt... Ära hellitatud jõmpsikas, kes arvab et talle reeglid ei kehti.
Oh jh..   •  
(146.255.180.***)
Ja ära ajamis hetkeks oli see valge särgiga kutt kuhugi ära kadunud(muidu saatis küll oma meeskonda väljakule valjukalt) jättes oma mehed piinlikusse olukorda täitsa üksi! Mehelik värk
Tatikad platsil   •  
(37.157.98.***)
Rahulikku ja imelist jõuluaega kõigile! Loodame, et võtate selle aja, et keskenduda oma peredele, süüa jõulupraadi ja nautida valgeid pühi, mis niivõrd haruldased on. Matame sõjakirve ja tunneme rõõmu jalgpallist üldiselt.

Häid jõule ja veelgi paremat uut aastat 😇
Puhas vale   •  
(37.157.103.***)
Veast õppimisi siin küll ei täheldanud, nagu lugupeetav esimeses lõigus mainib. Sohki tehti korduvalt. Vaadake ka härrade rahvaliiga hooaega. Ise kahtlustan, et tuldi tatikate koefitsendilt raha rookima. Jõudu ja jaksu mängukeeluga!
xxx   •  
(88.196.185.***)
Lahe, kuidas vormist väljas õllesed keskealised mehed ei talu, kui tatikad neist üle on. Kes see sihukesi fänne omale tahaks?
Jah   •  
(2001:7d0:8c30:ef80:e5a.***)
Asi pole üleolekus, vaid reeglites. Kui lolle vabandusi saab veel tuua.
TP   •  
(37.157.98.***)
Rahulikku ja imelist jõuluaega kõigile! Loodame, et võtate selle aja, et keskenduda oma peredele, süüa jõulupraadi ja nautida valgeid pühi, mis niivõrd haruldased on. Matame sõjakirve ja tunneme rõõmu jalgpallist üldiselt.

Häid jõule ja veelgi paremat uut aastat 😇
Helgi Sallo   •  
(37.157.103.***)
Anti peksa siis anti. Jõulud ongi andmise aeg.
H. A.   •  
(91.129.110.***)
Nägin seda 'ärasaatmist' videokordusena. Lugesin ka selle 'Tatikate' pöördumise läbi.
Eks see kõik tekitab vastakaid tundeid.
Kogu Olukorras eest on süüdi sohki teinud 'Tatikad' - selles ei saa keegi kahelda.
Mõneti võiks korraldajate süüks tõesti jääda ka tegutsemas, kuid ärge unustage, et tegemist on esimest korda sellise olukorraga. Korraldaja teab, kuid suurt midagi ei tee. Oleks pidanud kohe eemaldama võistkonna. Samas, meie alagrupi üks meeskond ei tulnud kohale ja olime pisut nördinud, et üks mäng vähem sai peetud.
See, et teised võistkonnad ühisrinde moodustasid on okei - valitses demokraatia.
Tänavatele kogunevad samuti inimesed piketeerima, kui ei olda otsustajate valikuga rahul. Järgmiseks aastaks on kindlasti ka samalaadse juhtumi jaoks parem lahendus korraldajatel.
Head jalgpalli ja Häid pühi!
asd   •  
(2001:7d0:8a1f:3580:adb.***)
Kunagi juhtusin nende mängu nägema karikas ja millegipärast jõle head mängijad olid seal ja nad võitsid ka selle karikamängu, huvitav kas siis ka olid mingid esiliiga vennad platsil w
Haha   •  
(2001:7d0:8c30:ef80:f53.***)
Nad ei ole kunagi ühtegi karikamängu võitnud, said mingi 33:0 kotti ühes isegi.
Tra   •  
(37.157.102.***)
Poisid ütlesid, et nad tunnisatavad oma vigu ju..kas tegelt ka nad midagi õpivad või ei on hämar, kuid nüüd on aeg ka fännidel vabandada eesotsas Mürgeliga. Lisaks vastuseks sellele “see on fänniturniir, nad ei tohiks seal osaleda jnjne...” Kui turniiri korraldajad nende osalemises probleemi ei näinud, siis las osalevad. Lisaks lubage palun naerda:“Tõukamine ei ole vägivald”???? :D
tatid   •  
(2001:7d0:8b1f:7280:188.***)
tehke menti avaldus
seal uuritakse igasugu sitta,arvestades tarandi lugu
Kle   •  
(2001:7d0:84c0:7e80:111.***)
reegliterikkumine oli ja see pole ilus, aga sellele vägivallaga vastamine pole ka normaalne. Nad said oma karistuse kätte ja asi ants, aga kui hakkad alaealisele midagi füüsiliselt selgeks tegema, siis oled sina see inimene, kes peaks natuke aja maha võtma ja oma elu peale mõtlema. Just think about that.
väike vits   •  
(146.255.180.***)
ei tee vahest paha.
Jaan95   •  
(80.254.154.***)
Tatikad tegelgu oma asjadega ja ärgu trügigu sinna, millest nad midagi ei tea.
Jaan95   •  
(80.254.154.***)
Tatikad tegelgu oma asjadega ja ärgu trügigu sinna, millest nad midagi ei tea.
hj   •  
(86.110.48.***)
sarnaneb tarandi kaasusele. inimesed võiksid ikka rahulikuks jääda, isegi kui keegi torgib. ühtede jaoks lumehelbekesed need kes provotseerivad, teiste jaoks need kes reageerivad
Kuuno tefa   •  
(62.65.225.***)
Lõppude lõpuks ei koti peale osalejate endi see turniir kedagi. Neutraalsele vaatajale jäi videost silma ainult see kuidas keskealine nõmme kalju särgis alkohoolik lapsi trügib.
Arvaja   •  
(37.157.102.***)
Olgem nüüd ikka ausad. Korra tehti tatikatele reeglite eiramise eest hoiatus ja lasete sama hooga edasi. Reaalses elus nimetatakse seda a la keretäie norimiseks. Seekord asi nii lõppeski ja pärast kaagutada on lausa naljakas.
.   •  
(91.129.108.***)
Tatikad räägivad et ei meeldinud vägivald - videot vaadates hakkasid tatikad ise tõuklema. Lisaks käisid nad ise sõimamas. Mida vittu nad veel kaebavad? Õige märkus eelpool - türastunud lumehelbekesed. Mcdonaldsisse müüjaks isegi ei kõlba sellised rääkimata koristajast. Millalgi võib selliseid prügimäel odekas käes näha.
Punkt punktile   •  
(2001:7d0:84cd:7980:6:6.***)
Eelmise kirja sõnavara ja kirjapilt räägib enda eest kõik, millise seltskonna ja turniiriga oli tegemist...
F   •  
(37.157.102.***)
Eesti jalgpalli fännibaas avaneb kogu oma “ilus”.
To punkt punktile   •  
(37.157.106.***)
Miks arvad, et see kommentaar fännidega seotud? Julgelt saab väita, et seal fänniturniiril olid paljud vennad intelligentsemad kui tatikad kamba peale kokku....milleks nii lolle järeldusi teha. Tatikad tõestasid turniiril palju rohkem oma lamedat aju, kui need väidetavad sigatsevad ja joodikutest rõvedad fännid :D
Fb   •  
(37.157.106.***)
Soccerneti FB lehe kommentaariumis võttis üks edukas klubiesindaja selle tattnokkade hala ideaaldelt kokku. Vastu vaielda on raske.
Eelmistele   •  
(37.157.102.***)
Kui täismehed vastandavad ennast sel moel tatikatele, siis ütleb see mõndagi teie endi kohta. Kas olete kunagi jälginud koera? Suurt täiskasvanud isast koera, kes liigub rahulikult ega pööra tühiasjadele tähelepanu. Sellisest käitumisest jäi teil vajaka. See kari, mis platsile valgus, meenutas midagi muud. Meest tuntakse selle järgi, kellele ta ennast vastandab. Sinu vastane defineerib, kes sa ise oled.

PS. Ei taha sellega kuidagi õigustada tatikate käitumist. Nad on noored ja võib-olla õpivad sellest. Mida teie sellest õppisite? võib-olla oleks nüüd aeg teemale joon alla tõmmata. Permanentses solvumise seisundis olevaid inimesi on meil kuidagi palju saanud.
hehehe   •  
(161.12.34.***)
tanapaeva noored nii pehmeks lainud... teed sitta ja kui laksu saad hakatakss nutma
ja kusema. sama korvallis, ei tohi haalt tosta andres sober, nii kuri mees. peks on osa elus ja vagivald seal kus koht
Juss   •  
(146.255.182.***)
Nõustun 100% Tatikatega, nii ei lahendata asju. Kahjuks mõned täiskasvanud alkouimas fännid muud moodi ei oskagi. Piinlik.
To juss   •  
(90.190.238.***)
Mine perse oma alkouima jutuga. Kui fännid oleksid olnud alkouimas, ega nad poleks olnud suutelised siis mängima. 2 õlut on alkouim? Palju õnne lumehelbeke!
Eevald   •  
(2001:7d0:840a:f780:c14.***)
Küla pealt olla kuulda olnud, et tatikate satsist on pooled gay noormehed. Kusjuures paar kutti on isegi paar. Sats olla tugevas kriisis hetkel. Üks paar olla juba lahku läinud....
Lõhutud suhted. Kurb.
Hhh   •  
(82.131.101.***)
Kui mind oleks keegi samamoodi nüginud nagu need kaks kalju affi oleks ma nad mõlemad nokki löönud. Aga vaevalt nad enda suurustega niimoodi plõksivad.
Tatikas   •  
(85.253.102.***)
Kari tüdrukuid see tatikate sats ja nüüd käivad kõvatamas. Kedagi ei rünnatud ja kui inimesed jäävad oma pettusega vahele siis kohe jonn lahti ja koju emme juurde. Väga hale. Oleks te ausalt mänginud ja kõiki võitnud, poleks kergi mitte midagi teinud. Lihtsalt sõbralikult soovitati teil lahkuda ja endal peaks aruoidu nii palju peas olemas et siis lahkuda mitte vastu hakkama. Minu arust üks tatikate patsidest hakkas ise tõuklema kui neile öeldi et lahkuge. Seega. Aitsb halast ja mängige jalgpalli susalt mitte kõvatades oma tütarlaste ees. Provokaatorid olite teie. Järelduse saate teha siit, et 10 aasta jooksul pole kunagi enne teid selliseid probleeme olnud.
To To juss   •  
(146.255.183.***)
Miks sa nii vihane oled? Arvatavasti tundsid ennast puudutatuna. See mida need fännid tegid, on aasta kõige piinlikum käitumine. Eelkõige muidugi need Nõmme Kalju fännid. 'Ou mingi alakad ei taha niisama ära minna, lähme karjume nende peale ja hakkama tõukama' BRAAVO! Mõned need tatikad olid suhtumiselt isegi rohkem täuskasvanumad. Võtke kokku ennast ja vaadake peeglisse! Tänud!
Max   •  
(146.255.183.***)
Tatikad tunnistasid viga, aga ikka on täiskasvanud mehed kodus klahve vajutamas, et see on nende enda süü jne. Kuhu me jõudnud oleme?
Tarmo   •  
(146.255.183.***)
Sellist karja mehi niimoodi laste vastu massipsühhoosis..., ja tagantjärgi veel ennast õigustamas.

Isegi kui Su omad pojad koos sõpradega samasuguse sigadusega saaks hakkama, ei suudaks ikkagi täiskasvanute kanakarjakambakat piinlikkusetundeta vaadata.

Aga noh, vaevalt, et kõiki, kes ilma loata platsile läksid, pika-ajalise EJL ürituste bänniga tunnustatakse,. Jälle sarjast - ainult Eestis, kus kogukonnaliikmed kõik teineteist täiega väärivad ja natuke üksteise nägu on.
haha   •  
(2001:7d0:868e:9e80:e5a.***)
Tunnistasid viga... tundub, et osad pole absoluutselt asjaga kursis või on tatikad ise või nende jüngrid, kes siin aasta suurimat lollustegu välja vabandada üritavad. :D :D
Artjom   •  
(2001:7d0:8310:b580:395.***)
Sry mehed, aga Flora “fännidelt ei imesta küll midagi.
Ilma naljata üks alaarenenud konnade kamp.
Artjom   •  
(2001:7d0:8310:b580:395.***)
Ps. Flora team ise on sümpaatne.
Max   •  
(146.255.183.***)
Hea point @tarmo. Palun lihtsalt kujutage ette enda lapsi, kes saaks samasuguse lollusega hakkama ja nt teie ise vaatate seda tribüünilt. Järsku hakkavad mingid alko lõhnadega täiskasvanud mehed teie lapsi tõukama. Kuidas käituksite? Ikka on ainult teie 'tatikas' ise süüdi ja paras talle? Et davai nügige ja karjuge edasi laste peale?
Freiburg   •  
(37.157.102.***)
See triangel siin ei taha kuidagi lõppeda. Mul on ettepanek. Soccernet võiks kutsuda tatikate ja fännide esindajad ühe laua taha, kus nad saaks näost näkku asjad klaariks rääkida. Vabandama peaksid mõlemad pooled. Nähtu põhjal võib öelda, et tatikad mängida oskavad ja nende koht on rahvaliigas mitte fänniturniiril. Minu arvates võiks nad kokku panna korraliku satsi. Selles vanuses pudeneb klubide juurest palju noori, kes tahaks nn. vabagraafiku alusel veel mängida. Ignoreerida vilet, mida nad ilmselt saama hakkavad ja tõestada ennast platsil. Reeglid tuleks muidugi enne selgeks teha ja neist ka kinni pidada.
To max   •  
(37.157.102.***)
Ma ei laseks enda lapsel süüdimatult valenime all pettusega tegeleda. Kui ka Sinu arust on kriminaalselt karistatav identiteedivargus tühine asi, oled tatikatega samasuguses sitatünnis.
To Artjom   •  
(154.129.4.***)
Väga nõus.
Anton Hmelnitski   •  
(84.50.32.***)
Sõltumata sellest, kas nad tegid valesti või mitte, siis see ei ole mitte mingit pidi teiste fännimeeskondade töö, et seda klaarida või panna lõpp sellele.

Kui Premium Liiga meeskonnad kasutavad mängijaid, kes on karituse all, siis ei jookse pealtvaatajad platsile koos teiste pealtvaatajatega, et seda klaarida. See pole nende mure, see mure on kellegi teise oma, kes on kõrgemal.

Selle asemel, et viisakalt sellist situatsiooni lahendada, mõtlevad nii Nõmme Kalju kui ka Flora fännid, et "lõuga andmine" lahendab selle probleemi??
S   •  
(154.129.4.***)
Ei taha samale tasemele langeda enne väljakul ja nüüd kommentaariumis räuskavate ja ülbitsevate fännidega. Väljakule jooksmise ja vägivallatsemise ei ole jalgpallis aktsepteeritav. No respect.
Fännid kes seda tegid on tuvastatavad ja järgmise hooaja lemmikmeeskonna mängude vaatamine TV vahendusel oleks neile piisav.
F   •  
(37.157.102.***)
To Artjom Hmelnitski. Väga õige tähelepanek.
Mhmm   •  
(188.238.203.***)
Ei vaatand turniiri, aga lugedes artiklit ja neid kommentaare, siis täiskasvanud peaks ennast ka kontrollima. Järjekordne lapsik käitumine fännide poolt. Mida te endast kujutate? Arvate olevat eesti jalgpalli jumalad ? Pole esimene kord, kui karjute, et ainult teil on jõigus, vaadake peeglisse ! :D :D Kamp lolle !!!
muigega   •  
(62.65.213.***)
Artjom paistab olema tolvan, kellele jäävad pidevalt pea ainukese tippu kuuluva eesti klubi fännid hambusse. Samas see, et Levadija mongolite karatute järeltulijad tassivad pidevalt statadele vene natsikaltse või röögivad jalkasse mittepuutuvaid poliitloosungeid Artjomile korda ei lähe.
Tatikas   •  
(37.157.102.***)
Mitte kedagi ei rünnatud,, mina näen ainult seda pigem et tatiksd 9b agressiivsed ja keegi enne kirjutas et lööks nokki. Fännid paludid ilusti lahkuda,, nemad polnud nõus. Tegu oli fänniturniiriga ning seal ongi fännid kuningad. Asi oleks ammu unustatud kui nad poleks välja tulnud oma labaste valedega
to Tatikas   •  
(188.238.203.***)
Küsimus seisab ikka õhus, miks korraldajad lubasid neid fänniturniirile , kui kõik oli algusest peale vale ?????
Ain   •  
(2001:1530:1000:3fb3:45.***)
Nii juhtub, kui fännid armastavad ennast jalgpallis kui jalgpalli ennast. Kuni klubid leiavad, et senine jalgpallikultuur on normaalne, jääb nii fänlus kui jalgpall tervikuna kiratsema.

Sisene
VÄLISMAA
Lvivist lahkunud Ainsalu: leegionäridele anti kolm võimalust, valisin lepingu lõpetamise
TALVISED LIIKUMISED
PREMIUM LIIGA
Legion ja Sidorenkov teevad omi asju eraldi, aga pole lõplikult lahku läinud
Mujal maailmas | Kolme peaga lohed lehvitavad Türgis ja Portugalis tiibu
KALJUS JA FLORAS
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
29
26
2
1
76:17
80
2.
Paide Linnameeskond
30
21
1
8
80:43
64
3.
Tallinna FCI Levadia
29
17
6
6
66:37
57
4.
Nõmme Kalju FC
30
14
7
9
52:31
49
5.
Tartu JK Tammeka
28
8
8
12
33:44
32
6.
Viljandi JK Tulevik
28
9
4
15
30:46
31
7.
Tallinna JK Legion
30
8
7
15
26:44
31
8.
JK Narva Trans
30
6
7
17
31:49
25
9.
FC Kuressaare
30
5
9
16
28:63
24
10.
JK Tallinna Kalev
30
5
5
20
20:68
20
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
80
Paide Linnameeskond
64
Tallinna FCI Levadia
57
Nõmme Kalju FC
49
Tartu JK Tammeka
32
Viljandi JK Tulevik
31
Tallinna JK Legion
31
JK Narva Trans
25
FC Kuressaare
24
JK Tallinna Kalev
20
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK