Tipphetked ja galeriid: 25. voorus skooriti nii otse karistuslöögist kui ka kääridest, jagati neli punast (0)

Premium liiga 25. mänguvoorus pidasid tasavägisemaid duellid maha tabeli esimesed ja viimased meeskonnad. Vägeva portsu lõpetas Tallinna FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC viigimäng.

Esmalt läksid omavahel kokku Pärnu JK Vaprus ja JK Tallinna Kalev, kellest viimane keeras kohtumise enda kasuks alles viimaste minutitega. Pärnakate eest tegi kahel korral skoori Kevin Kauber, pealinlaste kastanid tõid tulest Kaspar Laur ja Foday Trawally. Lisaks välkusid ka punased kaardid. Vaata Liisi Troska galeriid siit või uudise lõpust.

Laupäeva alustasid FC Kuressaare ja JK Narva Trans, kellest esimene teenis 3:1 võidu. Saarlaste poolelt tegid skoori Sander Laht ja Sten Reinkort ning üks tabamus läks narvakate nimele. Transi lippu hoidis kõrgel Volodõmõr Prõjomov. Vaata Allan Mehiku galeriid siit või uudise lõpust.

Seejärel Tartu JK Tammeka ja Tallinna JK Legioni kord. Kevin Mätas viis omad juhtima juba 13. minutil ning päris kohtumise lõpus tegi Sander Kapper lõppseisuks 2:0. Vaata Liisi Troska galeriid siit või uudise lõpust.

Pühapäeval jõudis järg Paide Linnameeskonna ja Tallinna FC Flora kätte, kes lõid ühtekokku kolm väravat. Skooriotsa tegi kääridega lahti Henrik Pürg, teist poolaega alustati Rauno Alliku tabamusega. 62. minutil vähemusse jäänud Paide poolelt oli täpne Bubacarr Tambedou. Vaata Liisi Troska galeriid kohtumisest siit või uudise lõpust.

Vooru keerasid lukku viiki mänginud Tallinna FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC. Esimesena said oma tabamuse kätte Levadia mehed, kui 50. minutil tegi skoori Murad Velijev. Paarkümmend minutit hiljem vastas otse karistuslöögist Andre Fortune, kes jättis omad viimaseks kümneks minutiks kümnekesi. Vaata Brit Maria Taela galeriid siit või uudise lõpust.