Tšiili veteranist keskväljamees rikkus Las Palmase suure võimaluse (0)

Pablo Hernandez. Foto: latercera.com
Hispaania kõrgliiga 27. voorule panid väärilise punkti Celta de Vigo ja Las Palmas, kelle vahelisest vastasseisust väljus esimene raske, 2:1 võiduga.

Pärast 0:0 seisuga lõppenud poolaega läks tabeli 18. meeskond Las Palmas ootamatult kohtumist 53. minutil juhtima. Vasakul äärel pääses jooksu Erik Exposito ning trahvikastis teele saadetud löök maandus värava tagumises nurgas.

Üheksa minutit hiljem viigistasid võõrustajad Jonny Castro tabamusest seisu, kes peale vastaste väravavahi tõrjet oli õigel ajal õiges kohas ning saatis probleemideta mänguvahendi postide vahele. Kohtumise lõpp kujunes Las Palmase jaoks eriti nukraks, sest vahetult enne üleaega viis 31-aastane Tšiili koondislane Pablo Hernandez Celta juhtima, kui noppis karistusalas tsenderdusest tulnud palli üles ja täpse löögiga aitas Celta kokkuvõttes ka võidule.

Las Palmasel oleks võidu korral võimalus olnud väljakukkumistsoonist pääseda ning vahetada Levantega kohad. Celta tõusis nüüd üheksandale kohale.