Uute karikavõistluste avaring: krooniks Virumaade derbi, Premium liigast tules pooled klubid (2)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Evald Tipneri karikavõistluste finaali eel loositi tavapäraselt uue, 2020. aasta mais kulmineeruva karikahooaja esimese ringi paarid.

Lõviosa meeskondadest alustavad heitlust esimesest ringist ehk 1/64-finaalidest, 39 meeskonda pääsesid loosi tahtel ilma mänguta järgmisse ringi. Mängudega tehakse algust juba juunikuus.

Kõige kõrgetasemelisem paar sattus kokku Esiliigast, kus vastamisi loositi Rakvere Tarvas ja Kohtla-Järve JK Järve ehk tänavu taaselustatud Lääne-Virumaa ja Ida-Virumaa tuline derbi. Kümnest Premium liiga meeskonnast on avaringis vabad viis, ülejäänud viisikule loositi vastased teisest ja kolmandast liigast.

Kolme tippliiga iseseisvatest klubidest ei osale karikavõistlustel vaid Vändra JK Vaprus (ELB), loobusid ka Nõmme Kalju, FCI Levadia, Paide Linnameeskonna, Tartu Tammeka ja Tallinna Kalevi U21 meeskonnad.

Tipneri karikavõistluste 1/64-finaalid:

Premium liiga; Esiliiga; Esiliiga B.

FC Mulgi (RL) - FC Tallinna Wolves (IV liiga)
Märjamaa Kompanii (III liiga) - FC Sssolutions (RL)
Tallinna FC Flora U19 (II liiga) - Pärnu JK Poseidon II (III liiga)
FC Elva (EL) - EMÜ SK (III liiga)
Tartu JK Tammeka IV (III liiga) - JK Tallinna Kalev III (II liiga)
JK Narva Trans (PL) - FC Maardu Aliens (III liiga)
Jõgeva SK Noorus-96 (II liiga) - FC Otepää (III liiga)
JK Kernu Kadakas (III liiga) - FC Maksatransport (RL)
Viimsi JK II (II liiga) - Maarjamäe FC Igiliikur (III liiga)
Tallinna FC Eston Villa (III liiga) - JK Metsis (RL)
Rakvere JK Tarvas (EL) - Kohtla-Järve JK Järve (EL)
Tallinna JK Piraaja (II liiga) - Tallinna JK Legion II (II liiga)
Kohtla-Järve JK Järve II (II liiga) - JK 32. kk (RL)
Tallinna FC Zapoos (III liiga) - Tallinna FC Zenit (III liiga)
FC Lelle (IV liiga) - Tallinna FC TransferWise (IV liiga)
Tallinna FC Olympic Olybet (III liiga) - Paide Linnameeskond (PL)
Põhja-Sakala (II liiga) - Pärnu Jalgpalliklubi (ELB)
Põhja-Tallinna JK Volta (ELB) - Vikings FC (RL)
Tartu FC Helios (III liiga) - Rumori Calcio II (RL)
Tartu JK Tammeka (PL) - FCI Tallinn (II liiga)
Viljandi JK Tulevik (PL) - SK Kadrina (III liiga)
Tallinna FC Soccernet (IV liiga) - FC Vastseliina (III liiga)
JK Mauruse Saurused (RL) - Paide Linnameeskond III (II liiga)
Maardu Linnameeskond (PL) - Valga FC Warrior (III liiga)
Kohila Püsivus (III liiga) - JK Pärnu Sadam (RL)

Otse pääsesid järgmisesse ringi Rumori Calcio Tallinn (III liiga), Tallinna FC Flora U21 (EL), FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga), FC Puhkus Mehhikos (RL), Kristiine JK (IV liiga), Npm Silmet (RL), Rasmus Värki Jalgpallikool (RL), SC ReUnited (RL), FC Jõgeva Wolves (II liiga), JK Loo (III liiga), FC Elbato (RL), Raplamaa JK (II liiga), Pärnu JK Poseidon (II liiga), FC Kose (II liiga), Viimsi JK (ELB), Tallinna JK Jalgpallihaigla (IV liiga), Võru FC Helios (ELB), JK Tabasalu (ELB), Tallinna FC Hell Hunt (III liiga), Põhja-Tallinna JK Volta II (II liiga), FC Äksi Wolves (III liiga), Viimsi Lõvid (IV liiga), FC Nõmme United (ELB), FC Teleios (RL), Läänemaa JK (II liiga), JK Tallinna Kalev (PL), Pärnu JK Vaprus (EL), Tallinna FC Eston Villa II (IV liiga), Tartu JK Welco (EL), Tallinna JK Legion (EL), Team Helm (RL), Tallinna FCI Levadia (PL), FC Järva-Jaani (III liiga), Tallinna FC Flora (PL), Anija JK (III liiga), FC Kuressaare (PL), Nõmme Kalju FC (PL), Keila JK (ELB) ning Kohtla-Nõmme (RL).

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (2)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

OLULIST
TOIMETAJA VALIK
SOCCERNET.EE JALGPALLISAADE
KOONDIS SAAB UUE NÄO
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
17
14
1
2
52:12
43
2.
Tallinna FCI Levadia
17
13
2
2
54:12
41
3.
Nõmme Kalju FC
17
11
4
2
32:15
37
4.
Paide Linnameeskond
16
10
3
3
32:9
33
5.
JK Narva Trans
17
4
6
7
22:22
18
6.
FC Kuressaare
17
4
4
9
10:33
16
7.
Tartu JK Tammeka
17
4
3
10
24:33
15
8.
Viljandi JK Tulevik
17
4
3
10
16:34
15
9.
JK Tallinna Kalev
17
2
3
12
11:43
9
10.
Maardu Linnameeskond
16
2
3
11
9:49
9
REKLAAM
 
Kindel: Antonov Hermannstadtis ei jätka
EESTLASED VÕÕRSIL
Kindel: Antonov Hermannstadtis ei jätka (0)
Käit ja Domžale kaotasid Flora eurovastasele
EESTLASED VÕÕRSIL
Käit ja Domžale kaotasid Flora eurovastasele (1)
 
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Tallinna FCI Levadia
41
Nõmme Kalju FC
37
Paide Linnameeskond
33
JK Narva Trans
18
FC Kuressaare
16
Tartu JK Tammeka
15
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
9
Maardu Linnameeskond
9
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK