VAATA JÄRELE: Lavrentjevi kalad õõnestasid Infoneti enesekindluse (5)

Esiliiga 29. vooru lõpetas Infoneti ja Tallinna Levadia U21 võistkondade madin, kus üks spurtis varajasse eduseisu, aga teine tuli ja võttis lõpuks jõuliselt oma.

Infonet alustas kodusel kunstmurul selgelt parema meeskonnana ja tundus, et Levadiale ei jäeta võimalustki: Nikita Grankin ja Alan Mones viisid Infoneti varakult 2:0 ette ja seis võinuks olla rohkemgi.

Vahetult enne poolajavilet ei suutnud Mihhail Lavrentjev aga tsenderdust püüda ja pudistas võrku sellele järgnenud pealelöögi. Poolajapausilt tulles eksis Lavrentjev taas, kui Levadia mehed kasutasid ära segaduse värava ees.

Viigiväravaga lagunes Infoneti mäng täielikult ja Levadia lisas veidi hiljem seitsme minutiga veel kolm tabamust, millega mäng lõplikult ära otsustati.

14. septembril kell 19 Infoneti Lasnamäe staadionil

FCI Tallinn U21 - Tallinna FC Levadia U21 2:5 (2:1)
7. Nikita Grankin, 20. Alan Mones - 44. Marek Šatov, 48., 65. Devid Lehter, 61. Robert Lepik, 68. pen. Jevgeni Gurtšioglujants

Hoiatused: 34. Artjom Volkov, 68. Kirill Leontjev, 79. Andrei Grigorjev - 85. Moorits Veering
Mänguolud: +15, vahelduva pilvisusega hoovihmadega ilm, kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Lauri Salei, Marto Kiisk
Neljas kohtunik: Reelika Turi

FCI: Mihhail Lavrentjev, Deniss Maksimenko, Roman Nesterovski (46. Kirill Leontjev), Vladimir Avilov (46. Artjom Rõžkov), Jevgeni Spiridonov, Nikita Grankin, Andrei Grigorjev, Martin Eensalu, Artjom Volkov (75. Nikita Tjumentsev), Alan Mones, Aleksei Šved.
Varus: Nikita Salamatov, Vladimir Ištšenko, Artjom Rõžkov, Kirill Leontjev, Nikita Tjumentsev.

Levadia: Kristjan Tamme, Jevgeni Gurtšioglujants, Marko Lipp, Moorits Veering, Artur Holodov (46. Devid Lehter), Alex Roosalu, Cristofer Kuusma, Mark Edur, Markus Vaherna (85. Herman Õunas), Marek Šatov (66. Georg-Eric Kurus), Robert Lepik (76. Enrice Lumiste).
Varus: Devid Lehter, Georg-Eric Kurus, Enrice Lumiste, Herman Õunas.

Mängueelsed kommentaarid:

Infoneti U21 peatreener Aleksei Kapustin: "Püüame näidata head mängu ja saavutada positiivse tulemuse."

Artjom Ostrovski: "Mängud Levadiaga pole kunagi lihtsad olnud, kuid nendega on võimalik mängida. Seda enam kodustaadionil! Püüame lõpetada hooaja võiduseeriaga."

Levadia U21 peatreener Vladimir Vassiljev: "Meid ootab ees väga raske mäng tugeva vastasega. Läheme võidu peale välja, üritame võita ning tabelis kuuenda koha endale võtta."

Aleks Mones: "Mäng FCI Tallinna duubliga tuleb kindlasti väga võitluslik. Meil on viimastes mängudes hästi läinud ning üritame ka seekord võita, et tabelikohta parandada."