VAATA JÄRELE: Paide gambialased lõid kindlas võidumängus neljast väravast kolm (lisatud pildigalerii!) (0)

Esiliigas jätkub viies mängudevoor, kui Paide Linnameeskond U21 võõrustas Ida-Virumaa Alliance'i. Kodumeeskond võttis kindla 4:0 võidu.

Paide asus kohtumist juhtima 22. minutil, kui talvel hangitud gambialane Ebrima Singhateh murdis palliga karistusala vasakust servast sisse, konksutas end mitmest vastasest mööda ning lõpetas rünnaku täpse löögiga paremasse ristnurka.

Avapoolaja lõpus pääses Vadim Velikanov üks-ühele olukorda, kuid Mattias Sapi hiilgav jalatõrje ja Rasmus Kallase edukas puhastamine hoidsid idavirumaalased endiselt nulli peal.

Veidi pärast tunni aja täitumist duubeldas Paide eduseisu, kui Bubacarr Tambedou vabastas sööduga Singhateh', kes mängis end edukalt väravavaht Vladimir Otmahhovist mööda ja lükkas palli tühja väravasse.

Loetud minutid hiljem lõi Paide juba kolmanda: sedapuhku tegi korraliku eeltöö Singhateh ning eelmisele väravale eeltöö teinud Tambedou lajatas palli penaltipunkti lähistelt latipõrkega võrku.

73. minutil tegi Paide oma esimese vahetuse, kui võttis platsilt ära Jaagup Lutsu ning tõi tema asemel platsile Kert Kendaru. 21-aastane mängumees ei lasknud tabamust kaua oodata, vaid saatis karistusalasse söödu saanuna palli oma esimese puutega võrku. Antud tabamus oli ühtlasi Kendaru jaoks Esiliiga-karjääri esimene.