Vaprus oma neetud seeriat ei murdnud, aga kuldne Vihmoja tõi taas punkti (vaata galeriid!) (5)

Pärnu Vaprus kolis oma mängud kunstmuruväljakult Rannastaadionile ning üks Eesti ilusamaid staadione ristiti sel hooajal sisse viigiga. 32. mängu järjest tuldi platsilt ära võiduta, ent viik Paide Linnameeskonna vastu oli nende jaoks siiski pigem hea tulemus.

Meeskonnad olid korra omavahel juba tänavu kohtunud ning siis viigistati Paides seisuga 2:2. Avapoolaeg lõppes toona väravateta viigiga ning ka täna kulgesid sündmused sarnaselt.

Paremad võimalused olid külalismeeskonnal, kuid Pärnu väravasuul tegi oma hooaja parima partii Florast laenul olev Richard Aland. 13. minutil pääses karistusalast löögile paidekate kapten Andre Frolov ning tartlane tõi palli ristnurgast ära.

Pärast veerandtunnist mõttepausi jätkus kohtumine oluliselt võimalusterohkemalt. 58. minutil sai Paide oma tahtmise, kui Oleksandr Suhharov toimetas järjekordse nurgalöögi ilusti karistusalasse ning Martin Kase näitas Magnus Villota vastu võimu, kui peaga ära lõi.

Kõigest seitse minutit hiljem tuli juba vastus. Vaprus sai kolm korda proovida - Kristofer Kaasikul oli palju ruumi ning konksu järel võttis tema löögi ära Andrea Liotti, Karl Anton Sõerde pealelöök tõrjutakse joonelt ning lõpuks pani Tõnis Vihmoja palli tühja võrku. Kes muu! Sama mees lõi ju Paides senise hooaja ilusaima värava.

Mängu lõpp kuulus taas Alandile. Kui väravaolukorras polnud tal suurt teha, siis edasi tõrjus ta ära nii Randin Rande, Tarmo Neemelo kui ka Henri Hansoni head üritused.

Mängu parim - Richard Aland

Florast selleks hooajaks Pärnu Vaprusega käed löönud väravavaht tegi kindlasti oma hooaja kõige parema esituse, kui tõrjus mitu Paide sajaprotsendilist võimalust. Ise ütles ta mängujärgselt tagasihoidlikult, et pole end veel täielikult käima saanud.