Väravavahi hilinemise tõttu avapoolaja vähemuses mänginud Kuressaare alistas kindlalt Infoneti noored (2)

Tiimipildi tegi Kuressaare täna enne mängu ilma väravavahita. Foto: FC Kuressaare Facebook

Esiliiga 27. vooru mäng Infoneti U21 ja FC Kuressaare vahel sai kummalise alguse, kui saarlased läksid väljakule 10 mehega, sest nende väravavaht hilines. Teisel poolajal 11 vs. 11 mängides võeti kindel 3:1 võit.

Saarlased kandsid mängu eel protokolli väravavahi rollis Enri Nurmiku, kes ei jõudnud aga õigeks ajaks mängule, sest ta auto läks katki, vahendas Kuressaare koduleht. Seega viibis mängu algus esmalt veerandtunni jagu ning seejärel mindi väljakule ikkagi kümnekesi, jäädes ootama igal hetkel saabuda võivat Nurmikut. Postide vahele asus keskpoolkaitsja Karmo Paju, kes noorteklassides ka väravavahina toimetanud on.

Avapoolajal tuli Pajul teha vaid üks tõrje ning puhkepausile mindi 0:0 seisult. Teiseks poolajaks oli Nurmik kohal ja Paju sai väljakule minna. 62. minutil viis Mario Stern Kuressaare juhtima ning 79. minutil duubeldas sama mees skoori. 84. minutil tegi Sander Viira seisuks juba 3:0, kuid 85. minutil lõi Alan Mones Nurmikule võõrustajate auvärava.

Teistes pühapäevastes kella neljastes mängudes alistas Elva kodus 2:0 Tartu Welco ning Tartu Santos tegi kodus Tallinna Levadiaga 1:1 viigi.

Mitteametlikud protokollid:

27. augustil kell 16.16 Infoneti Lasnamäe staadionil

FCI Tallinn U21 - FC Kuressaare 1:3 (0:0)
85. Alan Mones - 62., 79. Mario Stern, 84. Sander Viira

Hoiatused: 42. Martin Eensalu, 90+2. Andrei Grigorjev - 79. Eerik Poopuu
Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 71
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Johann Kuldmäe

Infoneti U21: Maksim Zelentsov, Jevgeni Spiridonov, Andrei Grigorjev, Artjom Volkov, Denis Maksimenko, Nikita Makarov (46. Kirill Leontjev), Martin Eensalu, Alan Mones, Nikita Grankin, Aleksei Šved, Artjom Ostrovski (80. Roman Majakov).
Varus: Kirill Leontjev, Nikita Tjumentsev, Roman Majakov.

Kure: Enri Nurmik, Eerik Poopuu, Mario Pruul, Sander Seeman, Sander Viira, Märten Opp, Karmo Paju, Margus Rajaver, Sander Laht, Tõnis Koppel (57. Maarek Suursaar), Mario Stern (89. Glen Põld).
Varus: Pelle Pohlak, Maarek Suursaar, Glen Põld.