Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

Siim Martti Kubensky pilt
Siim Martti Kubensky

Alex Meinhard lõi kübaratriki. Foto: Clemson Men’s Soccer/X

Eesti ründaja Alex Meinhard lõi Clemsoni Tigersi 6:1 võidumängus Syracause'i üle poolajaga kübaratriki.

Meinhard lõi oma mängu esimese värava juba teisel minutil, kui tema keskjoonelt alanud sööst palliga lõppes täpse löögiga esiposti kõrvale. 30. minutil sai Meinhard kirja oma mängu teise tabamuse, kui ta lükkas nurgalöögi järel lahtiseks jäänud palli paarilt meetrilt võrku. Kolm minutit hiljem jõudis Eesti ründaja kübaratrikini, kui tema madal löök lendas vastasmeeskonna väravavahi külje alt tagumisse nurka.

Clemsoni ülejäänud väravad lõid Wahabu Musah, kes tegi 25. minutil seisuks 2:0, Tyler Trimnal, kelle 48. minuti tabamus viis Meinhardi meeskonna 5:1 juhtima ning Antonio Illuminato, kes vormistas 63. minutil mängu lõppseisuks 6:1. 15. minutil vähemusse jäänud Syracause realiseeris 36. minutil penalti, millest said nad kirja kohtumise auvärava.

Mullu USA ülikoolijalgpalli meistriks kroonitud Clemson sai tabelisse viienda järjestikuse ning hooaja kümnenda võidu. Nad hoiavad oma konverentsis Pittsburghi ülikooli järel teist kohta.