Vihane Transi president sõimas mängu ajal oma kaitsjal näo täis: kogu aeg oled vigane, kellel selliseid vaja on?! (24)

Abdoulaye Diallo sai klubi presidendilt Nikolai Burdakovilt peapesu. Foto: Ekraanitõmmis ETV+ ülekandest

Nõmme Kalju ja Narva Transi vahelise Premium liiga kohtumise 68. minutil leidis aset harvanähtav intsident, kui Transi president Nikolai Burdakov valas oma pahameele välja keskkaitsja Abdoulaye Diallo peale. Diallo oli äsja püüdnud palli puhtaks lüüa, ent teinud ränga eksimuse, millest Kalju ründaja Liliu vormistas võiduväravaks osutunud tabamuse seisuks 3:2.

Minut pärast seda võeti Diallo väljakult ära ning senegallane lahkus tugevalt longates. Kui palju vigastus äsjast eksimust mõjutas, teab vaid kaitsja ise. Võimalik, et tavapäraselt Transi pingil istunud Burdakov ei olnud lisaks prohmakale rahul sellega, et Diallo varem traumast treeneritele märku ei andnud.

"Senegali tagasi! Senegali tagasi! Mine sõida Senegali tagasi, n*hui, kui sa kogu aeg vigastatud oled! Kogu aeg! N*hui selliseid mängijaid vaja on? Kogu aeg oled vigastatud! Sorry-sorry ... Meelega teed seda või? Mitmendat mängu järjest juba teed seda, n*hui!" kõlas Burdakovi vihane tiraad, mida oli kõlavalt kuulda ka teleülekandes.

Talvel meeskonnaga liitunud 27-aastane Diallo on sel hooajal küll ajuti tõepoolest traumadega hädas olnud, kuid siiski on ta Transi eest platsil käinud kümnes liigakohtumises ning löönud kaks väravat. Lisaks on Diallo kaasa teinud kahes karikamängus, näiteks Transi võiduga lõppenud Tipneri karikafinaalis mängis ta 120 minutit.