Viimsi korraldas väravatepeo, Elva teenis viienda järjestikuse võidu (0)

Viimsi sai Esiliiga 20. voorus suure võidu, kui kodus alistati Ida-Virumaa Alliance 6:1. Nende lähirivaal Elva alistas samal ajal võõrsil Pärnu Jalgpalliklubi 1:0.

Viimsi otsustas mängu saatuse esimesel poolajal, kui lühikese aja jooksul löödi kolm väravat. Nevil Krimm avas 13. minutil skoori ning Ken-Marten Tammeveski lisas 15. minutil teise ja 22. minutil kolmanda värava. Teise poolaja alguses vormistas Tammeveski kübaratriki, lisaks skoorisid Oscar Ollik ja Gregor Lehtmets. Alliance'i auvärava lõi 83. minutil Mihhail Orlov penaltist.

Pärnus kerkis Elva kangelaseks Kristo Põldsaar, kes lõi 60. minutil oma hooaja esimese värava ja aitas meeskonna viienda järjestikuse võiduni. Seejuures on nendes mängudes lastud endale lüüa vaid kaks väravat.

Viimsi asub liigatabelis 35 punktiga neljandal kohal, edestades mängu rohkem pidanud Elvat ühe punktiga. Alliance on 27 punktiga seitsmendal positsioonil ja ainus võiduta meeskond Pärnu seitsme punktiga kümnendal kohal.