Elva läkitas Tarva tagasi kodu poole kuue väravaga (0)

Elva võttis suure võidu. Foto: Jaak Jänes / Elva Vallavalitsus / FC Elva Facebook

Esiliiga 5. voorus sai ootamatult suure võidu FC Elva, lüües kodus Rakvere Tarva võrku koguni kuus vastuseta palli. Neljanda võidu viiest mängust noppis Kohtla-Järve JK Järve, alistades 2:1 Tartu Welco.

Elva avas 273 pealtvaataja ees koduväljakul skoori 24 minutil, kui täpne oli Veiko Maidla. Avapoolaja lisaminutitel kasvatas eduseisu Deniss Samoilov. Täielikult lagunes Rakvere meeskonna mäng aga teisel poolajal, kui Jürgen Kuresoo lisas kaks väravat ning tabamuse said kirja ka Tarvo Timm ja Martin Thomson, vormistades 6:0 võidu.

Järve asus samuti avapoolajal juhtima, värava lõi Raivo Saar. Teisel poolajal lisas tabamuse Yuri Sousa Lima Lellis ning kuigi Welco vähendas tänu Jevgeni Malahhovi omaväravale 88. minutil veel kaotusseisu, viigini enam ei jõutud.

Vooru ülejäänud kolm kohtumist peetakse esmaspäeval, Soccernet.ee näitab otsepildis kell 19 algavat JK Tallinna Kalev U21 ja JK Tallinna Legioni kohtumist. Lisaks on kell 18.30 vastamisi Tartu JK Tammeka U21 ja Tallinna FC Flora U21 ning Pärnu JK Vaprus ja Tallinna FC Levadia U21.

Mitteametlikud protokollid (EJL-i lehelt):

Pühapäeval 7. aprillil kell 13.00  Elvas Nike Arenal

FC Elva - Rakvere JK Tarvas 6:0 (2:0)
24. Veiko Maidla, 45.+2. Deniss Samoilov, 58., 76. Jürgen Kuresoo, 63. Tarvo Timm, 65. Martin Thomson

Hoiatused: 51. Martin Thomson
Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 273
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Rein Väin

Elva: Karl Kruus, Remi Kõivik (65. Henri Härm), Veiko Kütt, Martin Thomson (65. Naatan Siimeon Tamm), Karl Bussov (76. Mihkel Kuresoo), Markus Lokk, Deniss Samoilov, Paul-Feliks Frei (58. Tarvo Timm), Kaarel Tinn, Markus Lokk (65. Nikita Karasjov), Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla.
Varus
: Arvo Käkk, Henri Härm,  Mihkel Kuresoo, Naatan Siimeon Tamm, Nikita Karasjov, Tarvo Timm.

Tarvas: Artem Levizi, Taavi Münter, Mehis Vahero (76. Uku Laht), Mihkel Saar, Matteo Kisand (46. Robi Štsjogolev), Mario Kuokkanen, Erik Andres Raja (46. Hanno Vahula), Alari Aunapuu (40. Karel Liblekas), Siim Rannamäe, Madis Reimal, Aleksei Belov.