Fenomenaalne! Gattuso debüütmängu võõrustanud Beneventole tõi ajaloo esimese kõrgliiga punkti väravavahi viienda lisaminuti värav! (video!) (3)

Itaalia kõrgliiga 15. voorus avas punktiarve lõpuks Benevento. Seda Gennaro Gattuso debüütmängus Milani peatreenerina ning 2:2 viigivärava lõi viiendal lisaminutil Benevento väravavaht Alberto Brignoli!

Esmakordselt Itaalia kõrgseltskonnas pallivast Beneventost sai mõned nädalad tagasi esimene meeskond pärast 1930. aastat (toona sai sellega hakkama Manchester United), kes on kaotanud hooaja esimesed 12 mängu. Punktiarvet ei suutnud nad avada ka kahes järgmises mängus.

Gennaro Gattuso näol äsja uue peatreeneri saanud Milan asus täna juhtima 38. minutil. 50. minutil suutsid võõrustajad viigistada, kuid Nikola Kalinici värav paistis Benevento taaskord jätvat tühjade pihkudega.

75. minutil sai Milani kaitsja Alessio Romagnoli punase kaardi ning viiendal lisaminutil sündis tänavuse vutihooaja üks ilusamaid sündmuseid - Danilo Cataldi karistuslöögi järel kerkis kõige kõrgemale Benevento väravavaht Alberto Brignoli, tuues sellega klubile ajaloo esimese punkti kõrgliigas.

Beneventot lahutab püsimajäämisest üheksa punkti. Milan on tabelis hetkel veel seitsmendal positsioonil, kuid mitmel konkurendil on oma 15. vooru mäng pidamata.

Benevento - Milan 2:2 (0:1)
50. George Puscas, 90+5.  Alberto Brignoli - 38. Giacomo Bonaventura, 57. Nikola Kalinic

Eemaldamine: 75.  Alessio Romagnoli (Milan)