Hooaega masendavalt alustanud Schalke teenis esimese punkti (Eintracht püsib kaotuseta) (0)

Saksamaa kõrgliiga hooaega 0:8 kaotusega Müncheni Bayernile alustanud Schalke olukord on kõike muud kui hea, aga tundub, et läheb paremaks, sest punktiarve on nüüd avatud.

Masendava hooaja alguse järel peatreenerile David Wagnerile hundipassi andnud ning Manuel Baumi uueks juhendajaks nimetanud Schalke sai hooaja esimese punkti koduväljakul neljanda vooru mängus Berliini Unioni vastu. Külalised haarasid juhtohjad 55. minutil, kui skooris Marvin Friedrich. Schalke oli lähedal hooaja neljandale kaotusele, kuid kaotada ei tahtnud Goncalo Paciencia, kes sahistas 69. minutil. Rohkem väravaid ei löödud. Punktiarve avatud.

Schalke kerkis liigatabelis aste kõrgemale, kui möödus punaseks laternaks langenud Mainzist ning asub nüüd ühe punktiga eelviimasel kohal. Schalke väravate vahe on endiselt kohutav - 2:16. Hooaja viienda punkti teeninud Union paikneb kümnendal tabelireal.

Köln ja Frankfurdi Eintracht leppisid neljandas voorus 1:1 viiki. Võõral väljakul mänginud Eintracht lõi mängu esimese värava, kui avapoolaja teisel üleminutil realiseeris penalti Andre Silva. Kölni eest skooris teise poolaja alguses Ondrej Duda. Kaotuseta püsv Eintracht asub kaheksa punktiga neljandal ning Köln ühe silmaga Schalke ees 16. kohal.

Köln - Frankfurdi Eintracht 1:1 (0:1)