Juventus proovis Atalanta kuue-värava-trikki korrata, välja kukkus märksa kehvemini (0)

Juventuse vihaseim jälitaja Atalanta elas end teisipäeva õhtul Brescia peal välja 6:2 võiduga. Juventus proovis päev hiljem Sassuolo vastu midagi samasugust ... ja nägi küll samuti kuut väravat, ent pooled neist lasti lüüa enda võrku.

Mängu tosin esimest minutit ei ennustanud kuidagi 3:3 lõpptulemust, sest Danilo ja Gonzalo Higuaini tabamustest mindi kiirelt 2:0 juhtima. Kuid pooltunni möödudes suutis Sassuolo ühe värava tagasi lüüa ja lükkas teise poolaja alguses uue käigu sisse: nelja minuti jooksul pöörati 1:2 kaotusseis hoopis 3:2 eduks.

Alex Sandro suutis varsti peaga uuesti viigi jalule seada ning viimase pooltunni jooksul said võiduväravani jõudmist proovida mõlemad meeskonnad. Lõpuvileks oligi mõlemal kirjas kahekohaline arv pealelööke, ent väravasse ei soostunud pall enam minema. Nii kerkisid kolme palli võrgust võtmisest hoolimata mängu parimate hulka hoopis väravavahid Wojciech Szczesny ja Andrea Consigli.

Kolmandat mängu järjest võiduta jäänud Juventuse edu on Atalanta ees viis vooru enne hooaja lõppu seitsmepunktiline. Neljapäeva õhtul Georgi Tunjovi tööandja SPAL-iga kohtuv Inter tõuseks aga tabeli punase laterna alistamise korral ise tagasi teiseks, Atalantast punktiga mööda. Juventusest jäädaks maha kuue punktiga. Võimalus Juventusest kahe mängu kaugusele kerkida olnuks ka Laziol, ent võõrsil tehti Udinesega väravateta viik.

Sassuolo - Juventus 3:3 (1:2)
29. Filip Djuricic, 51. Domenico Berardi, 54. Francesco Caputo - 5. Danilo, 12. Gonzalo Higuain, 64. Alex Sandro

AS Roma - Hellas Verona 2:1 (2:0)