Kahte keskkaitsjat testinud Kalju oli Transist kuivalt üle (üks registreeritud!) (1)

Teisipäeval pidasid Tartus Tamme staadionil kontrollmängu euromängudeks valmistuvad Nõmme Kalju ja Narva Trans - 4:0 võit läks pealinna.

Kalju ridades mängisid lisaks tuttavatele nägudele kaks uut meest - brasiillane William Gustavo ja hispaanlane Hector Marrero. Kui 25-aastane Marrero on lisaks kodumaa madalamatele liigadele kuulunud Leedu klubi Utena hingekirja, siis aasta vanema Gustavo CV-s on mõned mängud ka Portugali kõrgliigast.

Väravateni uued mehed ei jõudnud, küll aga tegid skoori tuttavad keskkaitsjad ehk Vladimir Avilov ja Maximiliano Ugge. Kaks väravat lisas Premium liiga väravaküttide edetabeli liider Liliu. Pealinlased lõpetasid seejuures vähemuses, sest mängu ohjanud Roomer Tarajev saatis kahe hoiatusega duši alla äärekaitsja Trevor Elhi. Mängu viimase, neljanda värava lõi Kalju juba kümnekesi mängides.

Kui esialgu andis Kalju mõista, et testitavate osas tehakse otsus pärast reedest kontrollmängu Pärnus, kus mängitakse Bogdan Vaštšuki koduklubi Riia FC-ga, siis William Gustavo on nüüdseks juba EJL-is registreeritud.

Euroteekonda alustab Kalju Islandi klubi Stjarnani vastu järgmisel neljapäeval võõrsil. Trans mängib samal õhtul kodus bosnialaste Željeznicariga.

Vaata Premium liiga suviseid liikumisi siit!

Nõmme Kalju FC - Narva JK Trans 4:0 (1:0)