Kalju alistas treeningmängus Kuressaare, Gussev ei vajanud värava löömiseks minutitki (0)

FC Kuressaare ja Nõmme Kalju pidasid möödunud nädala reedel maha omavahelise treeningkohtumise. Lilleküla II harjutusväljakul peetud mängust väljusid võitjatena nõmmekad, kes võtsid kindla 3:0 võidu.

Kalju asus kohtumist juhtima veerandtunni möödudes, kui Vladislav Homutov palli väravasse saatis. Rohkem avapoolajal määrustepäraselt võrku ei sahistatud ja vaheajale mindi Kalju 1:0 eduseisus.

Teiseks poolajaks vahetas Kalju platsile hooaja esimeses pooles veel TJK Legionisse kuulunud, kuid tänaseks päevaks sealt lahkunud ääremängija Maksim Gussevi. Poolaja avavilest polnud möödunud veel minutitki, kui just Gussev palli võrku saatis ja seisuks 2:0 tegi. Kalju kolmanda värava lõi mõni minut enne tunnise mänguaja täitumist Kaspar Paur.

Kui Kalju eest madistas testimisel viibiv Gussev, siis ka saarlaste poolelt oli koosseisus üks uus nimi. Nimelt mängis teise poolaja kaasa nii Tallinna Flora, Paide Linnameeskonna kui ka just Kalju (noorte)meeskondi esindanud Kristjan Kurim, kes hooaja esimeses pooles ametlikult JK Tabasalu nimekirja kuulus, kuid tänaseks päevaks Kure duubelmeeskonda on registreeritud. Tänavu ta üheski ametlikus mängus veel mänginud ei ole.

Liigatabelis neljandal kohal paikneva Kalju järgmine ametlik mäng leiab aset pühapäeval, kui A. Le Coq Arenal võtab neid vastu FCI Levadia. Endale omaselt üheksandat kohta hoidev Kuressaare tuleb platsile päev varem Legioni vastu.