Lepistu: tuleb Eesti koondise, vabandust, Flora võim ära lõpetada ja asi huvitavamaks teha (30)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondisest välja jäänud FCI Levadia kapten Brent Lepistu andis tuld koondisesse valitud meeste suunas ja arvas, et nii mõnigi tema klubikaaslane väärinuks seal kohta rohkem kui Marbellasse lennanud mängijad.

FC Florast nimetas värske peatreener Thomas Häberli koondisesse 14 mängijat pluss kaks meest, kes kandsid Flora särki mullu. Lepistu on aga veendunud, et kahe Levadia mängija (Mark Oliver Roosnupp ja Karl Rudolf Õigus) kõrval oleks pidanud olema tema klubi esindatus suurem.

"Siit satsist väärivad paljud mehed kohta Marbellas. Vaadates koosseisu, siis olen kindel, et meie mehed mängivad nii mõnelgi positsioonil olevad mängijad üle. Neid mehi on palju, rohkem polegi vaja midagi öelda," oli Lepistu Soccernet.ee-ga suheldes enesekindel.

Marbella asemel saab Lepistu trenni teha Tallinnas, kuna Levadia jaoks lõppes eile aasta esimene treeningnädal. "Fantastiline on tagasi olla ja meeskonnas valitseb ootusärevus. Tänavu on asi meestele palju tuttavam kui mullu. Hea põhi on all ja nagu spordimehed ütlevad, siis siit on hea edasi minna."

Ta täpsustas: "Eelmisel aastal oli Levadias täiesti uus õhkkond. Täpselt ei saanudki aru, mis aura siin valitseb, aga sel aastal tunnen ma siin seda põhja ja asi on palju parem. Meil on ka päris huvitavaid nägusid testimas - mõned on mulle tuttavad ja juba ka lepingule alla kirjutanud. Ma arvan, et sel aastal saab meil olema päris huvitav sats."

REKLAAM

Seni on Levadiaga liitunud Zakaria Beglarišvili, Karl Andre Vallner ja Serbia vasakkaitsja Milijan Ilic.

Kuigi Levadia leer teatab iga hooaja eel, et eesmärgiks on Eesti meistritiitel, siis Lepistu usub, et tänavu on see reaalsem kui mullu. "Tuleb Eesti koondise, vabandust, Flora võim ära lõpetada ja asi vähe huvitavamaks teha."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Gio   •  
(185.50.99.***)
Anna tuld, Brent!
Imazlataz9   •  
(91.129.108.***)
Loodame et tuleb põnev hooaeg! Kas Paide on muidu sama nagu Kuressaare, et treenivad Tallinnas ja sõidavad lihtsalt mängule Paidesse?
ton666   •  
(62.65.58.***)
29 mänguga 23 punkti vahet. Null võitu Flora vastu. Aga muidugi Leva mängijad on paremad 😂 Hapud viinamarjad :D
Kebab   •  
(213.184.40.***)
Ta ei öeldnud, et kõik Levadia mängijad on paremad. Loe uuesti.
fcfloraforever   •  
(87.119.182.***)
Peale Brenti enda küll nüüd keegi oluliselt välja ei jäänud Levadia meestest. Kui selline küsimus tuleks Paide leerist oleks arusaadavam.
Hyrax   •  
(46.131.37.***)
@fcfloraforever Bogdan ka ikka.
Kaitsjatest oleks maksim ka aga mineviku pärast tal kohta pole.
fcfloraforever   •  
(87.119.182.***)
Eks Bogdaniga on nii nagu on. Kuidas kellele. Mina teda näha ei taha aga saan aru ka nendest, kes tahavad.
Johhaidi   •  
(87.119.179.***)
No kui bogdan eesti keeles räägib, näitab ise ka üles soovi mängida meie koondises ja näitab, et on vigadest õppinud ja lihtsalt nooruse rumalus oli kunagi, siis miks mitte võimalus anda
Denis Krestinin   •  
(146.255.182.***)
AinUlttauntau   •  
(87.119.177.***)
Kui Flora kuttidele on antud tihti kerge avanssina koondise mänge, nagu nüüdki. Oleks võin Levast täiesti sirge näoga võtta Vallner, Podholjuzin, Lipp, Kruglov, Elhi, Jürgenson, Lepistu, Peetson, Komlov, Vastsuk, Kirss kes tulevad kohe paugust. Lisanud veel Paide mehed, siit sealt veel mõni, ning oleks korralik 35 pealine punt koos, kellest peatreener saab oma valiku teha. Kes talle meeldib mänguliselt, kes iseloomult, kes talle üldse ei sobi.
Aga Eestis tehakse mingit tsirkust järjekordselt.
Wingback   •  
(213.180.19.***)
23p mahajäämust ja Levadia polnud isegi teine mitte hooaja lõpuks. Koondise uks peaks pärani lahti olema kohe kõigile? :D
Lisaks, uus peatreener pole jõudnud veel pukis/Eestis ollagi et täit ülevaadet oleks kohalikest 'staaridest'.
ton666   •  
(81.90.124.***)
23 punkti levast, ühe enam peetud mängu juures 16 punni teisest kohast. Sry sellise seisuga on olemas ka õigustus miks kõik võtta ühest kohast. Isegi Flora duublid tegid neile liigas hooaja lõpus ära 😂 Tasemevahe
AinUlttauntau   •  
(87.119.177.***)
Millise loogika alusel siis Õigus, Nõmm, Marin ja Roosnupp võeti ? Lisaks Seppik, Lukka, Liivak, Lepik kes olid pigem teisejärgulised vennad Floras. Või te tahate väita, et nt. Levast ei mahuks isegi ükski vend Flora pingile või duublisse ?
Wingback, sinu loogika alusel peaks kõik Inglismaa mängijad tulema see aasta Livest ja eelmine Cityst ja järgmised üldse Mänku seast äkki ? Kuidas saab nii, et Liverpool oli pm veebruariks meister, aga kõik koondislased polnudki Liverpoolist ? Täiesti ebaadekvaadset tegelased seal.
footsoccer   •  
(91.129.101.***)
Kle ain ära peale võta rohkem, sa ajad ikka täitsa mäda suust välja (pole naljakas ka isegi).
Pooldan muidu kaljut, aga flora on olnud peajagu üle viimased 2 hooaega ja tõestanud seda igal rindel
Osa tarkpäid arvab, et peaks võtma turid ja marinid, bogdanid, mosnikovid koondisesse põhitegijateks, kuid ei saa aru, et kõik need "super" alternatiivid oleksid juba floras kindlad varumehed. Floras on sisemine konkurents juba niikõrge, et paide eelmise hooaja "komeet" henri välja ootab jätkuvalt oma aega.
Oleks imelik, ja peatreeneril peaks midagi viga olema, kui ta ei võtaks "niipalju" tyype florast.
Ootan pikisilmi et osa kalju noortest suudaks läbi murda ja kasvõi kalju satsigi vedama hakata...
AinUlttauntau   •  
(87.119.177.***)
Ja kaua see eelmise aasta meister jutt pädeb ? Hooaja alguses kaks kuud, kui vahesid väga sees pole. Tuleks ilmselt võtta ainult Flora kutte, kuna eelmine hooaeg oli ikkagi 23 punkti ja veel palju ilusaid asju ? Või kui peale kahte mängu on nt. esimene Kalju, Kure või Legion, siis võiks kogu sats sealt tulla ? Või kuidas see loogika teil töötab täpselt ?
AinUlttauntau   •  
(87.119.177.***)
footsoccer, sulle endale ei paista, et veidike jooksed oma jutuga rappa ? Kas oled ise juba esmaspäeva hommikul väikese teinud ?
PS! Mina enne 12.15 ei võta tilkagi. Ja pärast seda ainult kohvi kõrvale.
Villem   •  
(85.253.233.***)
***Lepistu: tuleb Eesti koondise, vabandust, Flora võim ära lõpetada ja asi huvitavamaks teha ***
Mina loen millegipärast välja sellest lausest välja selle, et mees ei rahuldu praeguse olukorraga ja võtab ennast kokku, teeb ideaalse hooaja ja peksab Flora mehed koondisest välja. Suur soovitus sama teha ka teistel potensiaaliga meestel.
plain   •  
(85.253.137.***)
Seda footsocceri juttu tõesti ei tasu kuulata, seppik oleks ise olnud ju Paides see hooaeg varumees, kuidas sellist fenomeni seletad? Mošnikov ja Tur on juba koondises käinud ja Mošnikovil oli omal ajal täitsa korralik roll. Kalju fännina võiks tahta, et oma poistele nagu Paur ja Avilov antaks võimalus, mitte ei tohiks siin mingit jama käia kirjutamas kuidas tegemist oleks Flora varumeestega. See, et flora toob kuskilt mängija ja esimene hooaeg istutakse duublis on juba ammune käekiri, ehk ei saa su loogikast aru.
footsoccer   •  
(91.129.101.***)
Väga hea, plain ja ain 2 jotast sõpra :D
Lugege uuesti mida kirjutasin....jutt pole "sepikust" või veel mõnest üksikust florakast kes ei peaks kuuluma koondisesse, ilmselge et kõik valikud pole kõigile sada prossa põhjendatud ja ei peagi olema.
Vaid point oli, et Meistertiim on komplekteeritud pm eranditult eesti passiga noortest mängijatest, kes suudavad ainsatena ka euroopas hakkama saada ja pole ime, et suur osa nendest koondises on
Lihtsalt paistab pointless, et osad tahavad tulla välja juttudega, et mingid paide ja leva vennad peaks koondises olema, sest florakaid on liiga palju ja soovivad iga flora nime kallal nokkida, kui võimalik.. kalju pooldajana ei pea pauri ja avilovi taset nii tugevaks, et nad märkimisväärselt muudaks midagi, sama kehtib ka mosnikovi ja marini kohta(kuigi eesti liigas on väga head)
Urmas Ristmägi   •  
(91.129.10.***)
Õige Lepistu.
See sportlik viha pea olema Flora vastu juba sellest kuidas te kõik kas asute seal kui troppidena vahepealt välja. Olite Levadia jooksupoisid ja võtsite kuulda grusiini lõpuks. Kes ka jalgpall mängima õpetas teid inimestena. Mitte jätkama eesti troppidena kes on kui paganate keldri jalgpall iga harjunud. Ma olen ise kasvanud põrgu piiril ja seal väravas piiri panime sellele ajale raskestikasvatavate poiste hulgas. Tänu Ruud Gulliti suhtumisele 1987 aastal tuli mulle toeks üks õpetaja ja seal koolis ja me tegime selle asja selgeks neile sellidele et joomine ei ole lahendus oma probleemseks keskkonnast välja tulemisele TAVALISELT. See jalgpall tegi meist kõigist seal suuresti Levadia algpõhjaks. Flora tuli alles pärast. Siis kui mugavate tava perekondade poisid hakkasid jalgpall fännama kui Belgia. Levadia oli enne ikkagi kui Flora. Belgia keeras nässu suuresti ikkagi Euroliit. NSVL oli enne kui Euroopaliit. Näitame sellele euroliidu Florale et liigselt selle valitsemine õige asi pole. Siis saab Flora lõpuks jälle teine olla ja Euroopa liidus oma tavalise teise kohale tõugatud. Ja miks... Sellepärast et enne oli Levadia ;)
AinUlttauntau   •  
(87.119.177.***)
Seepärast alkohol ongi tarkade inimeste jook. Viimased kaks on täitsa lännud.
Jälgija   •  
(82.131.29.***)
Urmas, mis sa tarbid? Sooviks ka.
sp3ts   •  
(90.190.180.***)
Aga räägime nimekirjast - Lepistu, Mošnikov, Anier - kes veel?
plain   •  
(85.253.137.***)
footsoccer lugesin su eelmise kommentaari läbi ja ei oleks näinud, et sa midagi sellist oled kirjutanud, ehk oleks aeg ise funktsionaalset lugemisoskust õppida vaja? Ja mis värk sul nende passidega on, kas siis mošnikov ja Tur ei sobi sulle nimede pärast ja kõik mehed peaksid olema sellist ilusate nimedega nagu Soomets ja Seppik? Sorga ja Kreida puhuvad muidu ka vene keelt äkki nad ka ei sobi enam? Muidugi seda ka arvata, et meeskond on komplekteeritud eranditult ainukestest premium liiga mängijatest kes euroopas hakkama saaks on ka suht huvitav argument kuna osad inimesed on juba käinud juba euroopas mängimas nagu Mošnikov ja Tur jällegi. Kokkuvõttes ajad sa täieliku mula välja ja loodan, et teised inimesed saavad ka sellest aru. Mina isiklikult pooldan seda mida Kink ütles, et võtku võimalikult palju inimesi kaasa kes on heal tasemel ning siis alles hakake mingeid tasemeid seal omavahel välja selgitama. Äkki ei olegi flora tugevuseks individuaalsed mängijad vaid edukas süsteem, mis on üles ehitatud? Sellisel juhul jääks ju ikka mitmeid mängijad üle, keda koondises proovida, eriti noorte puhul nagu Pelt.
Väravavaht   •  
(85.253.205.***)
footsoccer

Minu kui neutraalse fänni jaoks on suurim probleem see, et artiklites jäetakse mulje, et nii tehtigi (võeti ainult Flora tiim) ja tegelt pole nagu probleemigi - kõik chill, keegi maha ei jäänud ja teised saavad kindlasti võimaluse. Küsimus on endiselt pigem suhtumises kui teguviisis.

Väga häbiväärne, Eesti Jalgpalliliit!
Väravavaht   •  
(85.253.205.***)
Lõppu minu poolt ka põhjendus, mida ma ausalt öeldes ei mäleta, et oleks varem taolises situatsioonis kuulnud - "treeningukvaliteet" hakkab teiste klubide mängijatega kannatama (pisut meelevaldne tõlgendus, aga konkreetsesse konteksti sobitub ideaalselt).
stranglers   •  
(90.190.248.***)
Kui Eesti liigas mängivatel meestel kaob võimalus koondisse saada (juhul, kui Floras ei mängi), siis see võtab kindlasti indu maha ja langetab perspektiivis liiga taset, sest muid välismänge ju mehed praktiliselt ei saa, Balti klubiliigat ei viitsitud pidada omal ajal, eurosarjadest pudenetakse hoobilt. Pohlak suretab oma Floraga ülejäänud Eesti jalkat.
Nii et õige, Lepistu, tuleb vähemalt tiitel ära võtta Floralt (kuigi kohtunikud vist nii ei arva).
footsoccer   •  
(91.129.101.***)
Plain, mis sa jaurad?!
Kas on vahet vene või eesti nimel (passil), ma pole seda spetsiaalselt välja toonud, sa juhid tähelepanu valedele nüanssidele....
Ütleme nii, et see hala mis koguaeg tuleb flora suunal on kuidagi liiga suur olnud
Kuna olen koondise hea käekäigu poolt, siis vahepeal reaalselt tundus ratsionaalne, et koondis on nii sitt lihtsalt, et peakski Henni koos kogu flora tiimiga koondisemängudele saatma ning ei jää vb häbisse (Sest flora on näidanud euroopas mõtestatud mängu)
See, et Pelt on hea noor mängija ja ta võiks olla koondises, seda kindlasti, kuid ei puutu hetkel teemasse.
Selle poolt olen ammu olnud, et enamus vanu tyype koondisest kaugele jätta ja ehitadagi parimad noored ümber teatud parimate "vanade"
Kui sul on eeskujulik algkooseis välja mõeldud, too välja!!
Urmas Ristmägi   •  
(91.129.106.***)
Õige Ain. Alko on rohi aga see keeratakse coviks või narkotsiks ;) targad õpivad teiste vigadest aga see on vähestele hind mida ollakse nõus maksma. Alko on Alko. Jälgija. Sinule ütlen et rõtuleb osata lugeda ridade vahelt. Tropid tunnevad ennast ära tavaliselt. Aga jalgpall mängiti Ukrainas paremini kui NSVL omakorda. Nii et mepole ei euroliidu keelpeade ega toitega palju tegemist kuna Belgia on ainult korraks. Hea et neil veel jalgpall on. Head ööd ja maga ilusti. Kell 8 algab tööpäev ja paljudele pole seda lubatud
plain   •  
(85.253.137.***)
--------------------------Anier/Anier----------------------------
Luts----------------Vaštšuk/Beglarishvili------Paur/Sobtšenko
-------Mošnikov/Antonov-----------Frolov/Ainsalu-------------
Aloe------------Pelt------------Podholjuzin-------Mööl/Ojamaa
-----------------------Vallner/Pechter-------------------------

See on mingi tagasihoidlik nimekiri kuttidest, keda oleks võinud kaasa kutsuda ja lasta proovida ka Flora poistega konkureerida. Selles nimekirjas ei tohiks väga vigastatud mängijaid olla, ehk peaaegu kõik oleks olnud võimelised kaasa minema.

Sisene
LIVE: kas Ronaldo viib Portugali kaheksandikfinaali või avab Uruguay oma võiduarve?  (Brasiilia alistas 1:0 Šveitsi)
MM TÄIES HOOS
Pikk ette (ja MM-ile) | Eesti tippvilemees Tohver: etteastet mõjutab see, kui kardad teha otsuseid. Kohtunikud on oma otsuste orjad
MM-I KAHEKSAS PÄEV
Memo | Suures duellis möllasid vahetusründajad. Viik sobis hetkel mõlemale
MM TÄIES HOOS
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUMÄNG
PÕNEVAT LUGEMIST
PIKK ETTE
Pikk ette (ja MM-ile) | UEFA saab muusikaga palju paremini hakkama kui FIFA
RISTNURK
SOCCERNET TV
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
31
4
1
94:21
97
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
7
5
74:25
79
3.
Paide Linnameeskond
36
19
8
9
84:37
65
4.
Nõmme Kalju FC
36
19
8
9
59:30
65
5.
FC Kuressaare
36
13
11
12
49:51
50
6.
Tartu JK Tammeka
36
10
9
17
38:57
39
7.
JK Narva Trans
36
10
8
18
43:58
38
8.
JK Tallinna Kalev
36
10
5
21
42:92
35
9.
Tallinna JK Legion
36
6
8
22
34:82
22
10.
Pärnu JK Vaprus
36
3
2
31
32:96
11
https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11