Lumejalgpall Lillekülas: edasi lükatud Esiliiga mäng peeti järele tihedas lumesajus (galerii!) (0)

Mänguolud esimesel poolajal. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Samal ajal kui Eesti koondis valmistub Linzis EM-valiksarja avamänguks Austriaga, mängiti koduses Esiliigas järele 3. vooru kohtumine Tallinna Legioni ja Paide Linnameeskond U21 vahel.

Esialgu 13. märtsil toimuma pidanud kohtumine lükati toona ilmaprognoosist lähtuvalt edasi ja peeti järele kaks nädalat hiljem. Paraku ei saanud võistkonnad ka seekord normaalsetes oludes mängitud, sest mängu ajal sadas tihedalt lund ja Sportland Arenat kattis valge lumevaip. Sellele vaatamata kohtumine toimus.

Paide pääses 12. minutil Vsevolod Potšekutovi omaväravast juhtima, aga Potšekutov lõi ise 55. minutil seisuks 1:1 ja Paide kaitsja Oliver Niidu õnnetu omavärav 66. minutil viis omakorda Legioni 2:1 juhtima. Viimane sõna jäi siiski Paidele, kui Sander Soo vormistas teisel üleminutil lõppseisuks 2:2. Paide ridades tegi debüüdi 24-aastane Gambia ääreründaja Babou Cham, kes alustas matši algkoosseisus ja vahetati 59. minutil välja.

Paide U21 ja  Legion on nelja mänguga kogunud neli punkti (1 võit, 1 viik, 2 kaotust) ning asuvad vastavalt viiendal ja kuuendal kohal. Paide duublil on parem väravate vahe.