VAATA JÄRELE: Flora pööras kaotusseisu suureks võiduks ja jätkab täiseduga (0)

Tänavune Eesti meister Tallinna Flora alistas naiste Meistriliiga eelviimases voorus pronksise Tartu Tammeka 6:2. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st!

Tammeka asus Annemõisa jalgpallihallis peetud mängu 32. minutil Marie Kiiviti väravast juhtima, aga Vlada Kubassova lõi esimesel üleminutil Flora viigivärava ja vahejale mindi 1:1 seisul. Teisel poolajal löödi kokku kuus väravat, kui Flora eest skooris kaks korda Egle-Eliise Kurg, korra Getter Saar, Lisette Tammik ja Jessika Uleksin ning Tammeka tabamuse eest hoolitses Carola Erik.

Tabeliseisu see kohtumine ei mõjutanud, sest Flora on meistritiitli ja Tammeka pronksmedali kindlustanud. Seejuures on Flora kõik 25 mängu tänavusel liigahooajal võitnud. Tammekal on kirjas 13 võitu, viis viiki ja seitse kaotust.

Naiste Meistriliiga viimane voor toimub 26. novembril.