Patte lunastanud ootamatu kangelane jätkas Milani tõusu, Inter kaotas punkte (0)

Suvel AC Milaniga liitunud horvaat Ante Rebic ei olnud seni löönud uue tööandja eest ainsatki väravat ja seega ei olnud ootused kuigi kõrgel, kui ta Udinese vastu 0:1 kaotusseisus teiseks poolajaks platsile vahetati. Kolmveerand tundi hiljem oli Rebic Milani kangelane.

Udinese oli Jens Stryger Larseni väravast kiirelt ette läinud, ent Rebicil kulus vaid kolm minutit, et viigistada. Kui Theo Hernandez nurgalöögi järel teele saadetud võimsa kauglöögiga Milani ette viis, tundus kodupublikule juba, et võit on käes, kuid 85. minutil suutis Kevin Lasagna lüüa Udinese teise värava ja jälle viigiseisu jalule seada. Viimane sõna jäi siiski Rebicile - kui mänguaega oli jäänud vaid mõnekümne sekundi jagu, võttis ta ise mitu kaitsjat ette ja saatis palli alumisse väravanurka.

Teine Milano klubi Inter oli lähedal sarnasele muinasloole, kui Alessandro Bastoni nad mõni minut pärast platsile tulekut võõrsile Lecce vastu juhtima viis, kuid õige pea kodumeeskond viigistas ja selle skooriga mäng ka lõppes. Hellas Verona kangelaseks kerkis aga värskelt Milanist saabunud ründaja Fabio Borini, kes tõi neile võõrsilt Bologna vastu viigipunkti.