Põhiturniiri võitnud Cosmos pani tippude duellis Auguri veenvalt paika (lõplik tabel!) (1)

Betsafe Saaliliigas ei jätnud tabeliliider Tallinna FC  Cosmos põhiturniiri viimases voorus lähimale jälitajale Tallinna SK Augur/Enematile omavahelises mängus vähimatki võimalust, purustades vastase koguni 11:2.

Cosmosel kulus Kristiine Spordihallis peetud mängus skoori avamiseks tosinkond minutit, ent siis löödi kiirelt kolm väravat järjest. Täpsed olid Nikita Tšernei, Juri Amosov ja Maksim Aleksejev. Kolmanda värava järel vähendas Andrei Antonov küll vahet, ent Aleksjev vastas kohe oma teise väravaga ja kasvatas Cosmose edu taas kolmeväravaliseks.

Ka teisel poolajal polnud Auguril Cosmosele midagi vastu panna. Tšernei vormistas kübaratriki, kaks väravat jõudis veel lüüa Jevgeni Skamnitski ning punkti pani mängule oma kolmanda ja neljanda tabamusega Aleksejev.

Cosmos võitis ühtlasi põhiturniiri, kogudes 14 mänguga 12 võitu ja kaks kaotust. Augur sai 11 võidu ja kolme kaotusega teise koha. Kaks esimest ehk Cosmos ja Augur tagasid ühtlasi otsepääsme poolfinaali.

Teises kolmapäevaõhtuses kohtumises jäi Tartu Ravens Futsal EMÜ SK avapoolaja järel Narva SK Ganza vastu kodusaalis 1:4 kaotusseisu, ent pööras selle võimsa teise poolajaga 8:5 võiduks. Viis väravat sai kirja Lehar Savikink, ühtlasi kindlustas Ravens võiduga tabelis viienda koha.

Veerandfinaalides kohtuvad omavahel põhihooaja 3. ja 6. ning 4. ja 5. koha omanikud. Seega lähevad vastamisi Viimsi FC Smsraha ja Sillamäe FC NPM Silmet ning Narva United FC ja Ravens.

Tallinna SK Augur/Enemat - Tallinna FC Cosmos 2:11 (1:4)
19. Andrei Antonov, 34. Vladislav Tšurilkin - 13., 24., 32. Nikita Tšernei, 16. Juri Amosov, 18., 20., 37., 40. Maksim Aleksejev, 32. Aleksander Petrov, 33., .36. Jevgeni Skamnitski

Tartu Ravens Futsal EMÜ SK - Narva SK Ganza 8:5 (1:4)
2., 22., 24., 28., 29. Lehar Savikink, 34. Raul Rebane, 38. pen Kristjan Paapsi, 40. Vladislav Gussev - 5. Sergei Grigorjev, 12. Iraklii Torinava, 15. Aleksandr Pavlov, 16. Vladislav Gorškov, 26. Sergei Trostin