Real Madridi väike linnarivaal oli Barcelonalt punkte noppimas, kuid Suarez päästis taas (0)

Hispaanias lõppes õhtu peaaegu suurüllatusega - eelviimasel kohal olev Rayo Vallecano oli kuni 87. minutini Barcelona vastu eduseisus, kuid viimaste minutitega võttis suurem ikkagi oma.

Pole nädalatki möödunud sellest, kui Kataloonia hiid alistas pealinna suurklubi Real Madridi 5:1. Peale seda matši ollakse suurimad esikoha favoriidid, kuna El Clasico vastaspool on nüüdseks langenud juba seitsme punkti kaugusele. Ka selles voorus tuli neil mõõgad riistata Madridi klubiga, kuid täna nii kergelt ei läinud.

Algus oli Lionel Messita mängiva Barcelona jaoks roosiline - juba kümnendal minutil skooris Real Madridi kukutanud Luis Suarez. Kodused Vallecano mehed ei kaotanud, aga peale kaotusseisu jäämist usku ning surusid vastu. Taktika töötas ning võõrustajad juhtisid 57. minutiks 2:1.

Uustulnuk oligi punkte noppimas hiiult, kuid lõpuks ärkas ka Barcelona. Kolm minutit enne normaalaja lõppu sai jala valgeks vahetusmees Ousmane Dembele ning paar minutit hiljem taastas eduseisu kangelane Uruguayst. Napi võiduga jääb Kataloonia klubi ka üheteistkümnenda vooru lõppedes liigaliidriks.