Tšilingarašvili vale mängija kasutamisest: oma 24-aastase töökogemuse ajal pole mul sellist asja juhtunud (30)

Zaur Tšilingarašvili ja Kristen Viikmäe. Foto: Jana Pipar

Nõmme Kalju avaldas oma kodulehel pressiteate, milles selgitati Esiliiga üleminekumängus tehnilise kaotuse ning ühtlasi ka aste madalamale kukkumise põhjuseid.

Nõmme Kalju FC viis nimetatud juhtumi asjaolude selgitamiseks läbi sisejuurdluse. Vastavalt klubisiseselt kehtivatele reeglitele vastutab mängijate kasutamise eest treener. Selliselt on klubisiseselt asjad korraldatud seetõttu, et klubi struktuuri ja ametikohtade lõikes on tegemist ainukese loogilise valikuga: meil on üle 30 treeninggrupi, mida igaüht haldab vastutav treener, kes võib vajadusel pöörduda nõu saamiseks klubi juhtkonna poole või alati ka otse Jalgpalliliitu. Käesoleval juhul oli vastutavaks treeneriks Zaur Tšilingarašvili, kes olemasoleva meilivahetuse ja asjassepuutuvate isikute ütluste kohaselt kontrollis ainult mängukeeluga mängijaid ja kasutatavat mänguvormi. Juhendi punkti 32.20, mis sätestab erandi mängijate kasutamiseks üleminekumängudes, ei kontrollitud, kirjutab Kalju koduleht.

Zaur Tšilingarašvili: "Oma 24aastase töökogemuse ajal pole mul sellist asja juhtunud. Enne mängu tutvusin juhendiga ja küsisin mängukeeluga mängijate kohta kinnituse. Kahjuks ei taibanud antud punktile eraldi tähelepanu pöörata ja selle kohta küsida. Palun oma eksimuse eest vabandust."

Kristen Viikmäe: "Nõmme Kalju FC teeb juhtumist oma järeldused. Kindlasti ei saa muuta põhimõtet, et lõplikuks vastutajaks jääb treener, kuid võibolla saab klubi appi tulla, et aidata treeneritel nn „erijuhtumite“ korral erandite rägastikus orienteeruda, näiteks täpsustades siseprotseduurides, milliseid juhendi punkte enne mängu kindlasti kontrollida tasuks. Vabandame ka omalt poolt kõigi poolehoidjate ees ja tegutseme suunas, et tulevikus selliseid olukordi ennetada."

REKLAAM

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (30)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

LIVE: Tamm alustab otsustavat Euroopa liiga mängu põhikoosseisus
EKSKLUSIIV
EUROOPAST
MÄLUMÄNGUD
MUSTA MÕTISKLUSED
Sõprusest ja reetmisest
MUSTA MÕTISKLUSED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
FÄNNITURNIIR 2018

Fänniturniir jõuab suure juubelini. Juba 22. detsembril Kalevi spordihallis!

SOCCERNET.EE - NÜÜD KA IPHONE'ILE!

Kui omad iOS-il põhinevat nutitelefoni, on sul nüüd võimalik kasutada Soccernet.ee pakutavat kogu ulatuses - tiri omale siit alla verivärske mobiiliäpp!

Androidi äpp ei ole samuti kuskile kadunud - kui Sinu telefonis veel ei ole, saad selle tirida Play Store'ist.

Jalgpall luubi all ja sinu taskus!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitas lõppenud hooajal otsepilti kokku üle 80 mängust nii Premium liigas, Esiliigas, naiste Balti liigas kui ka mujal. Püsi lainel!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK