Tunjovi tööandja trügib Itaalia suurte poiste mängumaale (0)

Itaalia karikavõistlustel selgusid järjekordsed veerandfinalistid ning neljapäev oli Eesti vutisõpradele huvitav päev, sest võistlustules olid nii SPAL kui ka Cagliari. Kahjuks Eesti mängijate osavõtuta.

Esimesena tuli väljakule Georgi Tunjovi koduklubi SPAL, ent Eesti koondise poolkaitsja meeskonna koosseisu ei mahtunud. Esiliiga klubi vastaseks oli Serie A meeskond Sassuolo. Esimese poolaja kõige olulisem sündmus leidis aset 25. minutil, mil just Sassuolost SPAL-i laenatud Federico Di Francesco vigastuse tõttu välja vahetati.

Teisel kolmveerandtunnil pani aga SPAL vähemusse jäänud Sassuolo vastu oma paremuse maksma. Veerandfinaalis ootab Tunjovi koduklubi ees madin Juventusega.

Ühtlasi on SPAL seni ainus lihtsurelik, kes Itaalia tippklubidega koos koha veerandfinaalis kindlustanud, sest mullu Meistrite liigas kaheksa parema sekka jõudnud Atalanta sai Cagliarist suuremate probleemideta jagu. Esimest korda kuulus Atalanta algkoosseisu Aleksei Mirantšuk, kes avapoolaja lõpus ka skoori tegi. Mirantšuk on nüüd värava löönud nii oma Serie A, Meistrite liiga kui ka Coppa Italia debüüdil. Seni üheski sarjas lisa pole tulnud.

Kuigi Riccardo Sottil tõi 55. minutil tabloole viigiseisu, siis 64. minutiks oli Atalanta 3:1 võidu kindlustanud. Eelmainitud Di Francesco isa, Cagliari peatreener Eusebio Di Francesco Ragnar Klavanit Cagliari koosseisu ei nimetanud.

Lisaks SPAL-ile, Juventusele ja Atalantale on kaheksa parema seas kindlasti ka AC Milan, Napoli ja Milano Inter. Lisaks võivad veerandfinaali kvalifitseeruda ka Lazio ja Roma.

Atalanta - Cagliari 3:1 (1:0)