U19 koondis on segu Premium liigast, Esiliigast ja itaallastest (0)

U19 koondis kohtus märtsi lõpus kahel korral Leeduga, kaotades 2:3 ja 0:2. Foto: Catherine Kõrtsmik

Teisipäeval koguneb Eesti U19 koondis, kes valmistub Leedus toimuvaks Balti turniiriks.

U19 koondise Balti turniir toimub tänavu nelja meeskonna osavõtul, kui Balti riikidega võtab mõõtu Soome.

Eesti läheb turniiri avamatšis 6. juunil Šiauliai linnastaadionil vastamisi Lätiga, päev hiljem on samal väljakul meie vastaseks Soome. Pärast puhkepäeva kohtub Eesti 9. juunil Leeduga Panevežyses.

Laagrist ei saa osa võtta ründaja Alex Matthias Tamm.

U19 koondiste Balti turniiri ajakava:

6. juunil kell 13 Eesti – Läti, Šiauliai linnastaadion
6. juunil kell 17 Leedu – Soome, Panevežyse linnastaadion
7. juunil kell 13 Soome – Eesti, Šiauliai linnastaadion
7. juunil kell 17 Leedu – Läti, Panevežyse linnastaadion
9. juunil kell 11 Eesti – Leedu, Panevežyse linnastaadion
9. juunil kell 11 Läti – Soome, Šiauliai linnastaadion

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Kaarel Rumberg (02.05.2000) – JK Tabasalu (laenul Paide Linnameeskonnast)
Andreas Kallaste (29.06.2000) – Pärnu JK Vaprus (laenul Vändra JK Vaprusest)
Kristen Lapa (11.02.2000) – Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
Kaspar Laur (08.04.2000) – JK Tallinna Kalev (laenul Paide Linnameeskonnast)
Gleb Pevtsov (23.10.2000) – Kohtla-Järve JK Järve
Markus Allast (05.09.2000) – Paide Linnameeskond (laenul Reimi JK-st)
Uku Kõrre (19.04.2000) – Pärnu JK Vaprus
Karl-Erik Pukk (13.06.2001) – Tallinna FC Flora
Markus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora
Daaniel Maanas (05.01.2000) – Tartu JK Tammeka
Gustav-Hendrik Seeder (29.11.2000) – Viljandi JK Tulevik

Poolkaitsjad ja ründajad
Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare (laenul FC Florast)
Oliver Rass (25.05.2000) – FC Kuressaare (laenul FC Florast)
Raivo Saar (11.07.2000) – Kohtla-Järve JK Järve
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Tallinna FC Flora
Nikita Komissarov (25.04.2000) – Tallinna FC Flora
Joonas Soomre (17.05.2000) – Tallinna FC Flora
Artjom Ostrovski (24.05.2000) – Tallinna FCI Levadia
Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
Markus Soomets (02.03.2000) – U.C Sampdoria (ITA)

Peatreener: Argo Arbeiter
Abitreener: Alo Bärengrub
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füsioterapeudid: Martin Seeman, Kristjan Mardo
Videoanalüütik: Karl Taul
Mänedžer: Raily Anter 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
EESTI KLUBID EUROSARJAS
NIMEKIRJAD
KARIKAVÕISTLUSED
VALITSUS OTSUSTAS
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Eurovastane Dinamo on Florale eeskujuks, aga Eesti liigajalgpallile hoiatuseks
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK