VAATA JÄRELE: Flora naiskond lõi võõrsil suurimale rivaalile kuus väravat (galerii!) (0)

Liider Tallinna Flora alistas naiste Meistriliiga neljandas voorus võõrsil oma suurima konkurendi Saku Sportingu koguni 6:1. Getter Saar tegi kübaratriki, Jaanika Volkov skooris otse nurgalöögist.

Flora avas skoori 11. minutil penaltist, mille põhjustas Merily Toom, kes tegi karistusala nurgas vea Anastasia Ivanovale. Penalti realiseeris Saar.

30. minutil Toom aga viigistas, tõstes palli üliterava nurga alt tagumise posti äärde. Avapoolaeg jäigi seni kahe täiseduga naiskonna vahel viiki.

Teise poolaja alguses lõi Saar oma teise värava ning tõusis Meistriliiga hooaja parimaks väravakütiks. Suure eeltöö tegi talle vahetusest sekkunud Eline Ruth Häberli, kes triblas kahest vastasest mööda.

Kümme minutit hiljem tabas Saare pealöök latti, aga tagasipõrganud pallil oli jaol Jessika Uleksin. Möödus veel kümme minutit ja peaga tegi Jaanika Volkovi tsenderdusest skoori Mari Liis Lillemäe - 1:4.

84. minutil vormistas Saar üks-üks olukorras oma kübaratriki. Viis minutit hiljem vormistas Volkov lõppseisu otse nurgalöögist.