Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: Harju sai Flora noortest jagu ja pani Viimsi surve alla

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Harju Laagri võõrustas Esiliiga 33. voorus Tallinna Flora duubelmeeskonda ning võttis 4:1 võidu, mis kergitas nad vähemalt paariks tunniks tabeliliidriks.

Harju alustas tugevalt ning pääses juba 15. minutil Daniil Rudenko penaltist juhtima. 33. minutil suurendas edu Kristjan Kriis, kes suunas värava eest võrku Ander Siku terava söödu. Vahetult enne vaheaega sahises aga ka kodumeeskonna väravavõrk, sest nad kaotasid enda trahvikastis palli ning Roland Lukas karistas nad ära.

36. minutil eemaldati Flora peatreener Andris Altsaar jätkamisega viivitamise eest ning närviline mäng tõi ka teisel poolajal kaasa palju kaarte. Vahetusest sekkunud Sander Tovstik teenis 82. minutil punase kaardi viimase mehena Harju ründaja sikutamise eest, lisaks sellele teenisid florakad viis ja harjukad kaks kollast kaarti.

Harju kolmas värav sündis aga juba enne arvulist ülekaalu, kui 67. minutil viis Marten Henrik Kelemendi mõõdetud sööt Karel Eerme väravavahiga silmitsi ning too lahendas olukorra. 89. minutil sai Eerme võimaluse penaltipunktilt skoori kasvatada, aga Kristen Lapa vastas tõrjega. Neljas ei jäänud siiski tulemata, sest lisaminutitel lipsas Martin Jose löök 15 meetrilt läbi Lapa käte võrku.

Harju kerkis võidupunktide toel Viimsi JK-st ühe punktiga mööda, kuid Viimsil on võimalus liidrikoht tagasi võtta, kui nad õhtuses mängus FC Tallinnast jagu saavad.

Mängueelsed kommentaarid:

Harju peatreener Victor Silva: "Mängud Flora U21 vastu on olnud meie jaoks keerulised ning peame näitama oma parimat taset. Üheskoos fännidega võitleme kolme punkti eest."

Poolkaitsja Reinhard Reimaa: "Flora on terve hooaja tõestanud, et nende noorus ja nälg teevad neist ohtliku vastase. Me oleme aga valmis, teame, mida on vaja, et see oht neutraliseerida. Meie eesmärk on selge."

Flora U21 peatreener Andris Altsaar: "Viimsist lahkusime tühjade pihkudega, aga Laagrist tahame kolme punktiga koju naasta!"

Poolkaitsja Jako Ilves: "Harju vastu mängud on alati väga rasked. Sellel hooajal pole me veel suutnud neid võita. Pärast kaotust Viimsile on meile väga oluline iga mäng ja tiim teab, et iga punkt on hooaja lõpus oluline."

Järve: 104 väravat oleme löönud, aga võinuks kõvasti rohkem
ESILIIGA

Viimsi mäng FC Tallinnaga läks kohtunikel käest, aga Premium liiga kurssi see ei vääranud